• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 taylan roman ritimi demo....

dj-ramon

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 BABA
evet arkadaşlar yeni konu açtım ritim ham halde bakın nasıl olmuş yazan yılmaz üstadımız devamı akroları ile gelecek acık sabır bomba ritimler en kısa zamanda sizlerinde xd9 unuz kuduracak korglar korgacak....:) rar olarak atabildim kusura bakmayın üstüne birazdan kaynana ve gamzeli yarim çalıp koyacam haydin bakalım ketroncular yaşadınız yorumlar lütfen herkesin çorbada tuzu olsun istiyorum elele verip hak ettiği yere getirelim bu klavyelerimizi...saygılar ...:)

Ekli dosyalar

• ketron xd9 roman.rar
    1.1 MB · Görülen: 295
Cevap: ketron xd9 taylan roman ritimi demo....

hocam süper bi haber bu.bence ketrondaki en büyük eksiklerden biri(düğüncüler için).

ama yeni kitlerle yazılsaymış daha iyi olurmuş.

Ketrona yeni kit yükleyemezsin. Program sadece tünel müzikde var. Onlarda kimseye vermiyor.

ah bu kit elimizdekinin en iyisini yapmaya çalışacaz inş...bu tünel müzik dediğiniz yer bu kitleri oluşturamıyormu yoksa uğraşmak mı istemiyorlar anlam veremedim bunlar para kazanmakta istemiyolar galiba ha ölese bizim masrafları karşılasınlar biz gelip yapalım bari ...:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

sizi yürekten kutluyorum

yeni kitlerden kastım plus 4 serisinde veya plus 2-3 teki kitler.

anladım üstad bi araştırmaya girdim programı tam anlamıyla ismi lazım yeni kit mevcut fakat taylan tarzı davul kiti atmamızlazım ki oda program lazımmış nasıl bi program bu biz pc ye bağlayıpta atamazmıyız bu ritimleri ve kitleri cevap bekliyorum araştırma içindeyim ve zorda olsa bunu çözmenin muhakkak bir yolu vardır bizim elektronik ve yazılım üstadımıza bunu aktardım ve bana bakacağını söledi inş yaparda ketronuda kurtarırız korg lar korgacak hepsi çöpe...:)zaten yaparsak hemen taylan kiti yapıştırıp kral set diye set yazacaz üstadla herkesede armağan olacak ... dualarınızı esirgemein ciddi anlamda uğraşmaya kara verdik.. saygılar...

Walla kardeş boşuna uğraşma bu program sadece Tunel müzikte var. Özel bir ses kartı ile çalışıyor. Tunel müzikte sadece 1 adet var. Tünel müzikle irtbata geçin yeni set çalışması için görüş alışverişi yapsan iyi olur.

valla onlar sms müzikle bile anlaşamdı benle nasıl anlaşsınlar...