• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 üstadları bakarmısınız?

Cevap: ketron xd9 üstadları bakarmısınız?

Bence alete çamur atma olayı yok. kosavalıya birileri set silinir demiş herhalde. onu dile getirmiş. ama ersin abi bunu video ile gösterdiginde o silinir diyenler icin iyi bir açıklama olacaktır.

hazırladığım videoları siteye atacağım birazdan

değerli abilerim,
öncelikle ERSİN abi belki siz beni tanımazsınız ama ben sizi çok iyi tanıyorum,bende xd9 kullanırken bizzat sizin setinizi kullandım emeklerinizden faydalandım buradan size çok teşekkür ediyorum değerli bi insansınız

kosavalı EROL abi aynen pa 80 kullanırkende sizin yapmış olduğunuz kartlarıda denedim ve faydalandım size çok teşekkür ediyorum,

sonuç itibariyle ikinizde değerli bi insansınız bir çok piyanist arkadaşa faydalı oldunuz,emeklerinizden istifade ettik ALLAH razı olsun her ikinizdende,

şimdi burada her ikinizinde bu tarz yazılarınızı görünce üzüldüm açıkcası,seviyeyi bozmadınız olgun insanlarsınız her ikinizde ama birbirinize ters düştünüz,

bence bu konuyu tatlıya bağlayın abiler,yaptığınız setlerle güzel paylaşımlarınızla bizlere örnek oldunuz,bazen birbirimizi yanlışta anlayabiliriz anlayamayada biliriz,terste düşebiliriz sonuçta her insanın yapısı farklıdır,

saygılar

senin sorunun çözümünü buldum galiba atakların sonunda vuran crash özelliği var bu alette yani ritimde atakta crash yazılı olmasa dahi bu özellik açık iken vuruyor buda bazı aksak ritimlerde aksama yapıyor bu özelliği off duruma getir hangi menüde olduğunu hatırlamıyorum bulursun karıştırarak bir dene bakalım inşallah düzelir...

bazı ritimleri mevzuru tamamlamadan varasyon deiştirdiğinde ritim aksaması oluyor.yani org la ilgili problem değil

geçişlerde fıll yani atack kullansan sorun olmaz ritimin yazımından ölçüyü yakalamamasından vede kullanıcıdan kaynaklanan basit sorunlar...