• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 ve x1 ile ilgili

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
arkadaslar üstadlar ketrona set calısmam devam ediyor fakat daha vıdolarımı buraya atamadım youtubeye yukleyemedım buraya yutube olmadan yuklenırmı onceden youtubeye yapmıstım fakat uzun oldu bu yuklenmıor

sesleride editliyorum tekrardar ayrıca

2. sorum ketron xd9 16mb plus3 ketron x1 ritimlerını okurmu tesekurler sımdıden

Cevap: ketron xd9 ve x1 ile ilgili

en iyisi youtubeye yüklemek. galiba videonun boyutu büyük olduğu için youtubeye yükleyemedin diye düşünüyorum. tekrar dene biraz bekle yükler elbet.

hocam xd9 x1 rıtımlerını okuyormu

sımdı denıoyum youtubeye tekrar

xd9 x1 in ritmlerini okumaz dostum cunku bi tanesinde accomp bolumu 5 bi tanesinde 3 oyuzden uymaz bu arada ritim yazmasını bilmiyorsan convert olayı ile bu işi çözemezsin çünkü ketronun ritim hafızası çok az

ha unutmadan ketrona set yapmak istiorsan elinde sampling sesler ve ketrona özel isa slotta çalışan özel SES kartı olmalı ve tuşlara nasıl ses atacağını tek tek ses yükleyeceğini bilmen lazım bunun icin de cubase gibi bazı ses prgramlarını da bilmen lazım

youtubede yorumlarda gordum xd9 x1 rıtmını okuyor yazmıs 16 mg olursa

kardes ben sample yapıorm demedım sesleri editlyorum dedım .D

sadece efeklerle oynuorm yoksa sample ses yapmayı bılmıorm istersen pa5x olsun bu konu hakkında bi bilgim yok

xd9 x1 in ritmlerini okur fakat kitlerle oynaman gerekirki buda baya bi uğraş kolay gelsin