• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketronx1

ketron55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketronxd9-ketronx1
slm arkadaşlar aletin çalışmayan hiçbi aksamı yokhalada kullanıyorum eğer pa 80 den bıkıp ben ketron alacam diyen arkadaşalr varsa takasa girerim yani takas etmek istiyorum

Cevap: ketronx1

bence önce sat sonra pa80 almaya bak senin aletin zaten piyasası bitik pa80 lerde zaten piyasası ölmeye başladı 2000 lira şu anda düzgünleri takas edersen kör badem gözlü olur üste 1500 lira isterler

slm kardeşim satma gibi bi niyetim yok takas isteyen olursa banada uyarsa öyle olur alette bi problem yok her akşam programdayım öyle bi esti işte

mustafa abi bırak abi değiştirme pişman olmanı istemem ben

ya yusuf senin harddiskte kullandığın seti bana söyleyebilirmisin senin harddiski kullanayım

mustafa nıyetını acıkca azmıssın bende aynı hataya dustum x1 verıp pa 80 aldım sakın deneme derım sadece dugun calacaksan pa 80 al ama program yapıyorsan ketrondan sasma ben 1 ay zor kullandım pa 80 tekrar x1 aldım ımkanın varsa hem pa 80 hem x1 al haıyrlı satıslar olsun...

yakup tek sorunum ritm sesler güzel benim kullandığım setin ritmleri çok az sebep o

abim hayırlı satışların olsun ben anlaştım bugün sattım

sanada hayırlı olsun

üstad ben x1 almayı düşünüyorum yamaha a1000 tr ile takasa girermisin....