• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kilitli backup ??? yardım lütfen..

Cevap: Kilitli backup ??? yardım lütfen..

Korgu'un kendi sitesinde de CARDMANAGER programı var istersen ordan indir BPA80.SYS sistem dosyasını çırılçıplak diskete at yani klasör içinde olmasın orgunu sonra kapat kapalıyken disketi ve kartını tak ve orgu aç ondan sonra devamını biliyorsun. kolay gelsin Saygılarımla,

Transpoze arkadaşım.B.PA80.sys dosyasının linkini ben bu konuya ekledim.onu indir diskete at.ve Sazgrubu hcmın dediklerini uygula.

değerli abilerim indirdim diskete tek dosya halinde attım ve kartla beraber alete takıp açtım fakat açılışta herhangi bir değişiklik,soru,yazı çıkmadı..birkaç kere denedim ama sonuç aynı..aletin pa60 olmasından kaynaklanıyor olabilirmi sizce? birde mce programı kartımı unknow card olarak görüyor ayarlarımı var bunun bilginiz varmı?
Cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim.

hmm.kardeşim baştan söylesene.Pa60a kart sonradan takıldığı için bir problem teşkil edebilir.sen backupları disketlere atıp tek-tek yüklemeyi dene.Pa80.sys diskete yükledikten sonra orgun dosyayı görüp görmediğini kontrol et.Disk-Load menusunden.yüklemeye çalış.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pa60ta bu disketi kullanmadanda format atabilirsin menuden.Harddisk var mı cihazda.

harddisk yok abi..son yüklediğim backup kilitli olduğu için direk card restore de yapamıyorum silik görünüyor..tek çözüm mce galiba...?

kart kilit kırma proğramını diskete çıplak at değilse görmez ayrıca disketi takdıktan sonra aleti aç kapa yap öle görür

yani alet açıkkenmi takacam disketi..sonra kapatıp tekrar açmalıyım..öylemi görüyor?