• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kilitli set fiyatları

• Konbuyu başlatan Orc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 7K
Vay arkadaş kimse kusura kalmasın ama her kez para peşinde olmuş bizim milletimiz paradan başka birşey düşünmüyor bu USB hazirlayan kişiyi bedava set paylaşacak sanmistim öylede diyardu ama iş kilitli paralı sete dondu kimseyi bu devirde anlayamaz olduk ... Yinede emeğine saygizlik olmasın başarılar ...
Ben hiç bir yerde öyle bir şey yazmadım yada söylemedim değerli arkadaşım. Okadar kayıt ı sen al sete dönüştür bedava dağıt madem okadar kolay. Ama yinede senin bedava sete ihtiyacın varsa sitede yeteri kadar set var yararlanabileceğin. 4 sene 5 sene en az kullanacağın bir sete 1 düğün parası vermek zor geliyorsa o senin bileceğin iş. Bu şekilde yazman doğru degil

Bırakın bu isleri Allah aşkına nasıl soylemediniz falan USB de katkım var kıymet bilmediler vs konu vardı elimdeki setleri dagitacam sizlere vs bende cvp yadım iyi olur bı kiyakta bize geç pa600 için set varsa paylasta bizde yararlanalim dedim sizde tabi var set çok kendi yazdığım ritimler var onları bir araya toplayıp burada paylaşacağım dediniz yapmayın madem reklam yapacan ozama paralı USB yapıyorum diye ilk başta konu açın ben bu siteye 6 7 senedir uyeyim kimin ne yaptığını çözemedim bomba set derler az kaldı paylascam derler arkasından iş ücretliye döner yada ortadan kaybolurlar sizikide o hesap oldu paraya dondu tabi emek sizin saygı duyarım ama insanla alay eder gibi paylascam az kaldı ritimleri bir araya toplayıp burada paylaşacağım demeniz ... Her neyse güle güle satın sunuda söyleyin bilinmedik bir kişiden set USB aldinmi iki gün sonra piyasaya kırılıp her yerde paylaşılıyor boşa para verip almış oluyorsunuz ... Onun için USB alacaksan ya doruk yada tati alacan gerisi boş ... Benim fikrim

Değerli müzisyen arkadaşlarım Hazırlamakta olduğum MW USB SET için kararsız kaldığım konulardan birisi Fiyat konusu.
Ben yurtdisinda yaşıyorum malum Türkiye de durumlar çok ta iyi değil bu konuda sizleri üzecek değil tatmin edecek bir karar vermek zorundayım tabiiki kendi yaptığım masrafı da düşünmeliyim. Bunu danışacağım en iyi kişiler yine sizlersiniz.
Sizce bir kilitli setin fiyatı nekadar olmalı hangi fiyat aralığı ne sizi nede bizi üzmeden olur.? Lütfen saygı çerçevesinde fikirlerinizi benimle paylaşın
Allah herkese hayırlı kazançlar nasip etsin

Merhaba Hocam setinizi merakla beklerken,
Ayrıca Roland E-A7 'de kullanılmak üzere; Klasik Türk Sanat Müziği; Nim Sofyan (2/4), Semai (3/4), Sofyan (4/4), Türk Aksağı (5/4), Yürük Semai (6/8), Devr-i Hindi (7/8), Düek (8/8), Mesemmen (8/8), Aksak (9/4), Raks Aksağı (9/8), Curcuna (10/16) gibi Usüllerini uygun bir ücret karşılığında yazdırmak istiyorum.

Merhaba Hocam setinizi merakla beklerken,
Ayrıca Roland E-A7 'de kullanılmak üzere; Klasik Türk Sanat Müziği; Nim Sofyan (2/4), Semai (3/4), Sofyan (4/4), Türk Aksağı (5/4), Yürük Semai (6/8), Devr-i Hindi (7/8), Düek (8/8), Mesemmen (8/8), Aksak (9/4), Raks Aksağı (9/8), Curcuna (10/16) gibi Usüllerini uygun bir ücret karşılığında yazdırmak istiyorum.
Teşekkür ederim ancak Ea7 maalesef elimde yok ama bir yerlerden bulursam yardımcı olmaya çalışırım

Bırakın bu isleri Allah aşkına nasıl soylemediniz falan USB de katkım var kıymet bilmediler vs konu vardı elimdeki setleri dagitacam sizlere vs bende cvp yadım iyi olur bı kiyakta bize geç pa600 için set varsa paylasta bizde yararlanalim dedim sizde tabi var set çok kendi yazdığım ritimler var onları bir araya toplayıp burada paylaşacağım dediniz yapmayın madem reklam yapacan ozama paralı USB yapıyorum diye ilk başta konu açın ben bu siteye 6 7 senedir uyeyim kimin ne yaptığını çözemedim bomba set derler az kaldı paylascam derler arkasından iş ücretliye döner yada ortadan kaybolurlar sizikide o hesap oldu paraya dondu tabi emek sizin saygı duyarım ama insanla alay eder gibi paylascam az kaldı ritimleri bir araya toplayıp burada paylaşacağım demeniz ... Her neyse güle güle satın sunuda söyleyin bilinmedik bir kişiden set USB aldinmi iki gün sonra piyasaya kırılıp her yerde paylaşılıyor boşa para verip almış oluyorsunuz ... Onun için USB alacaksan ya doruk yada tati alacan gerisi boş ... Benim fikrim
Ben hazırladım yeni 2019 set gazino cular için ama istediğim sayıya ulaşamadım 340 a yakin ritim 210 civarı şarkı rıtmı sadece 600 e sığdırdık tam 1 sene sürdü hazırlamak çok degıl 50 kişi 100 er tl yatırsın paylaşayım forumda 1000 Tl sınıde bagıslıyım foruma kim katılır 20 kişiyi bulmaz bu yüzden klavyeden dışarıya çıkarmıyor um seti

Şimdi sayın sekorg sound mesele para verip almak değil şimdi parayla birinden set aliyon birinden aradan bir zaman sonra aldığın set piyasada dolaşıyor senin verdiğin para boşa gitti başıma geldi adamdan set aldım 250 TL ye beş parada etmez ya her neyse satan kişi seti piyasada dağıtıyor neymiş başka orka geçiş yapmış millet faydalansin diye paylaştım madem paylaşacan ne diye satiyon bu insanın zoruna gidiyor enayi durumuna dusuyon ..sizinde setleriniz piyasada çoğu yerde var dağıtılmış onun için madem durum bu şekil dagit millete bedava ki hiç olmazsa bir işe yarasin ... Burada genel konuşuyorum kimse üstüne alınmasın ama orc yeni set yapan kişi alina bilir çünkü yalan konuştu bedava dağıtacağı set ücretli ye dondu tabi ücretli ola bilir ama insanla alay eder gibi paylasacam Mayıs'ta herkes yeni setle sezona girecek demişti neyse kime satarsa sarsın ama alan olacak sanmam oda düşer piyasaya zamanla ...

Elinde güzel setlerde vardır sizin rica etsek pa600 için paylasa bilirmisiniz bı iyilikte bizlere yapmış olsan saygılar
Elbette var ancak şu an hepsi dağınık durumda malum ki her kullandığım sette kendime ait ritimlerim var onları bir araya getirmekteyim ve zamanım çok kısıtlı mayıs ayında bitirmem gerekiyor seti ki siz dostlara yaz başında yeni bir set ile program yapma imkanı sağlayalım. Şu işim bitsin paylaşım manyağı yapıcam sizi ☺. Hali hazırda set için alinmis studio kayıtlarından sette kullanmadiklarimi zaten ücretsiz vericem herkese

İşte cevabın buydu hocam birde öyle şey konuşmadım ben diyordun

Setleri dağatan set sahipleri değil bazı işgüzar müşteriler ben son sette birçok şeyi eksık bıraktım

İşte cevabın buydu hocam birde öyle şey konuşmadım ben diyordun
Evet kendi setim bittikten sonra. Sen konuyu iyi takip etmeyip bana neden kızıyorsun ki. Setimi bitireyim elimde olanları paylaşacağımı söyledim. Madem babanın hayrına yapmak istiyorsun sen yap ozaman paylaş bedavaya sevgili dostum. Ben Kendi setimi para ile satıyorum. Onun dışında burada veya başka bir yerde olan paylaşımlarım zaten bedava. Sen azıcık beni takip eden birisi olsan benden alacaklarının para ile bulunmayacak şeyler olduğunu anlarsın. Sitede milyon tane set var indir kullan.