• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kilitli set fiyatları

• Konbuyu başlatan Orc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 7K
Kilitli setin fiyatı 400 tl civarında olmalı, kaliteli ve güncellenen bir set için değer bence. Hatta çok iddialıysa fiyat daha da yükselebilir. Burada bir emek söz konusu, saatlerce günlerce uğraşı söz konusu. Bedava paylaşılan setlerde orgda durmadan ayar yapmak gerekiyor, ses uyumsuz oluyor, balans ayarları bozuk oluyor, ses ve ritim grupları düzenli olmuyor... vs. Kilitli sete bir de içerik olarak geniş tanıtım gerekir. İnsanlar ne aldıklarını bilmeli. Beğenmeyen almasın. Ücretsiz setler ile uğraşıp, karma set yapabilenler aslında kendi tarzlarını oluşturuyorlar , bu da uzun uğraş ve yetenek gerektiriyor..
Bir de şu var, güncelleme derken istekler doğrultusunda mı yapılacak, kaç yıl devam edecek, seti çıkartan sağlam mı, satıp sonra ilgilenmezse ne olacak gibi sorular da gündeme gelebilir. Neyse kolay gelsin....

Son düzenleme:
Senin neyini takip edeceğim cok gördüm ben sizin gibileri milleti kandırmaya çalışanları vede benim set ihtiyacimda yok çünkü paralı USB kullanıyorum babanın Hayri falan da düzgün konuş ne yaparsanızda yapın ..

Senin neyini takip edeceğim cok gördüm ben sizin gibileri milleti kandırmaya çalışanları vede benim set ihtiyacimda yok çünkü paralı USB kullanıyorum babanın Hayri falan da düzgün konuş ne yaparsanızda yapın ..
Fazla aşırıya kaçıriyorsun biraz sakin ol..

Piyasadaki biZim setin hepsi eksik müşteri biraz lafında dursaydı güncellemeleri verecektim gerek yok artık ne yapıyorsam kendime 220 tane şarkı ritmini 600 Orgun üstünde yazması kolay iş değil