• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KINA,yi getir md 2012

harunaydin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800 korg pa80 baglama
sevgili arkadaslarimin istegi ses do 7 dk civari lazim olanlar kullanabilirler LINK yenilendi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: KINA,yi getir md 2012

.
Emek ve paylaşımlarınız için Teşekürler...

Dinleyemeyen veya indiremeyenler için yeni link aşağıda...

of, of ,of harika olmus hocam ellerine kollarina saglik. ayriyetten zaman ayirip bukadar kisa surede yaptigin icinde cok cok tesekkurler. Allah razi olsun hakkini helal et.dile benden ne dilersen...

link yenilendi 25-02-2012

of, of ,of harika olmus hocam ellerine kollarina saglik. ayriyetten zaman ayirip bukadar kisa surede yaptigin icinde cok cok tesekkurler. Allah razi olsun hakkini helal et.dile benden ne dilersen...

kardesim gule gule kullan bu hucum kayit direk calip kaydettim mevcut ritm ve seslerle ,fazla zamanimi almadi dilgim saglik huzur bol kazanc saygilARIMla..

Bi arkadaşımız zippyshare olarak paylaşırsa sevinirim

Harun kardes bunu baska programlan paylasirsan cok sevinecem ben bu programi yapamiyorum tesekkurler.
vei@hotmail.nl

harunum çok ama çok teşekkürler emeğine yüreğine sağlık kardeşim md lerini özlemişim.kal sağlıcakla

harunum çok ama çok teşekkürler emeğine yüreğine sağlık kardeşim md lerini özlemişim.kal sağlıcakla

Abi cok TSK ederim diğerlerinide indirdinmi birkactane yine var md bölümünde güle gule kullan beğendiysen ne mutlu bana saygılar abicim

teşekkürler