• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kış masalı yamaha or700v2plus ritim lazım yardımlarınızı beklıyorum degerlı ustadlar

bayram_saz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 700 + emo sd+ baglama
kış masalı yamaha or700v2plus ritim lazım yardımlarınızı beklıyorum degerlı ustadlar

Cevap: kış masalı yamaha or700v2plus ritim lazım yardımlarınızı beklıyorum degerlı us

Rhumba ritmi usta fabrika ritmlerinde vardir

Cevap: kış masalı yamaha or700v2plus ritim lazım yardımlarınızı beklıyorum degerlı us

bolero ritmi olur fabrika ritmlerinde vardır zaten öyle illa şarkıyla aynı olacak diye birşey yok...

katılıyorum samba rumba olur fabrika ritimlerinde var. arkadaşlar birşey sormak istiyorum. halay 6.8 yerine 3.4 ümü kullanıyorsunuz merak ediyorum. fabrika ayarlarındada bulamadım ve kimsede yok olanda o kadr cansızki anlatamam. varsa canlı 6.8 lik ritimleriniz yollarsanız sevinirim yoksa canınız sağolsun ne deyim. teşekkürler

slm tşkrler
:eek: