• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kıtlerdekı insan seslerini ıstegımız yere nasıl atarız ?

cagdas68

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.dogantarlamuzik.de.tl
Enst.
baglama org
KITLERDEKI İNSAN SESLERİNİ ISTEGIMIZ YERE NASIL ATARIZ ?
sevgılı muzısyen arkadaslar mesala yah zılgıt gıbı sesler var kıtlerde ama o sesı ben halaya ıntroya yada ataga yuklemek ıstıyorum bılgısı olan arkadaslar varsa
yardımlarınızi beklıyorum cok tesekurler saygılar arkadaslar

Cevap: Kıtlerdekı insan seslerini ıstegımız yere nasıl atarız ?

güzel bi konuya değinmişsiniz hocam fakat kullandığınız org modeli nedir ben pa80 kullanıyorum. kitlerdeki sesleri padlere atmak istiyorum varmıdır acaba bi yolu ve bilen birisi?

ben 55tr kullanıyorum kardesım yardımcı olacak arkadaslar vardır

KITLERDEKI İNSAN SESLERİNİ ISTEGIMIZ YERE NASIL ATARIZ ?
sevgılı muzısyen arkadaslar mesala yah zılgıt gıbı sesler var kıtlerde ama o sesı ben halaya ıntroya yada ataga yuklemek ıstıyorum bılgısı olan arkadaslar varsa
yardımlarınızi beklıyorum cok tesekurler saygılar arkadaslar

çağdaş abi hangi ritime ses eklemek istiyosan o ritimi seç,record tuşuna bas,current style edit seç,

ritimin kalıpları karşına gelecek hangi varyasyona atmak istiyosanız o varyasyonu seç,sonra klavyeden ritime ekleyeceğin sesi bul misal zılgıt sesi hangi tuşta ise start bas ve ritimin şekline göre zılgıt sesine bas 5i le 6 sefer bas bırak,sesi bi dinle ritimle beraber eğerki beğendiğin tarzda oldu ise write disk tuşuna bas enter hafızaya al tamamdır

yaw abım senınde o guzel vaktını alıyorum ama sıklar cıkıyor ama hangısı ıntro hangısı atak yanı ses rıtımle cıkıyor ama wırıte yapıp denıyom yapdıgım sesden eser yok sesi bulamıyorum nereye atıyor bu sesı bır acıklarsan sevınırım saygılarımla gardas

yaw abım senınde o guzel vaktını alıyorum ama sıklar cıkıyor ama hangısı ıntro hangısı atak yanı ses rıtımle cıkıyor ama wırıte yapıp denıyom yapdıgım sesden eser yok sesi bulamıyorum nereye atıyor bu sesı bır acıklarsan sevınırım saygılarımla gardas

şimdi hangi varatıonu seçipte kayıt edersen,misal atıyorum cevo 2 4 ritimi düzenliyoruz ben bu ritimin ikinci varyasyonuna zılgıt ekledim,işlem bitti write yaptım kayıt ettim diyelim,ben o ritimi kullanırken ritim çalarken ikinci varyasyonu kullanırken benim eklemiş olduğım seste atıyorum zil seside çalıyo,kısaca hangi varatıona kayıt edersen onda kayıt eder

abi cıkan sıklardaE:V1 CV:1 SAGTARAFTA R.RT RL:4 METRO:OFF METER NTT :ROOT
CV LEN:4
RESOL:Hİ
C:MAJ
simdi bunlarmı abı varıtonlar yojksa baska bır sayfamı benım anlattıgım saygılarımla

abi cıkan sıklardaE:V1 CV:1 SAGTARAFTA R.RT RL:4 METRO:OFF METER NTT :ROOT
CV LEN:4
RESOL:Hİ
C:MAJ
simdi bunlarmı abı varıtonlar yojksa baska bır sayfamı benım anlattıgım saygılarımla

v1 varatıon bir demek onu tempo tekerleği kullanarak v2 v3 v4 yapabilirsin,v2 seçipte kayıt edersen varatıon 2 seçtiğin zaman eklediğin sesi dinlersin

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri