• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kıvırcık Ali trafik kazası geçirdi, kazada öldü!

Çetin

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
97162.jpg
Kıvırcık Ali

trafik kazası geçirdi, kazada öldü!

Ben kendi şahsıma kendisine Allah'tan rahmet diliyorum...

video için tıklayın

Türk halk müziğinin önemli seslerinden Kıvırcık Ali ismiyle tanınan Ali Özütemiz geçirdiği elim bir trafik kazası sonucunda hayata veda etti. Sevenlerini ve yakınlarını şoka sokan Kıvırcık Ali’nin ölüm haberi, medya aracılığıyla bir anda Türkiye’nin her yerine yayıldı.

Haberi ilk duyuran medya organlarından birisi olan sitemiz, Kıvırcık Ali hakkında detaylı bilgileri de okurları için topladı.

Kıvırcık Ali, “Isırgan Otu” gibi seslendirdiği türkülerle türkü severlerin kalbinde taht kurmuştu. Kıvırcı Ali söylediği türkülerle yüzlerce konsere gitmiş ve hayranlarına en güzel türkülerini seslendirmişti.

Salı sabahı saat 05.30 sıralarında İstanbul Çatalca Tepecik mevkiinde meydana gelen trafik kazasında Kıvırcık Ali’nin otomobilinin kontrolden çıkarak takla attığı ifade edildi. Beşiktaş'taki stüdyosunda albüm çalışması yapan sanatçının sabaha karşı evine giderken kaza geçirdiği bildirildi. 42 yaşındaki Kıvırcık Ali’nin vefat ettiği, cesedinin ise hastane morguna kaldırıldığı öğrenildi.

Trafik kazasında hayatını kaybeden Kıvırcık Ali adıyla bilinen Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Özütemiz'in, TRT'deki bir müzik programına giderken kaza yaptığı öğrenildi. Özütemiz'in menajeri Uğur Özayvaz, yaptığı açıklamada Kıvırcık Ali'nin TRT'de öğlen saat 13:00'de olan bir müzik programına katılmak için evden sabah erkenden ayrıldığını söyledi.

Çatalca'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kıvırcık Ali'nin bir müzik programına katılmak için evden saat 4,5-5 gibi evden ayrıldığı öğrenildi. Kıvırcık Ali'nin kaza yaptığı aracın çekildiği otoparka gelen menajer Özayvaz, hurdaya dönen araçta bir müddet inceleme yaptı. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Özayvaz, Kıvırcık Ali'nin TRT'deki bir müzik programına katılmak için evden erkenden ayrıldığını belirterek, "TRT'de saat 13'00'da canlı yayınlanacak olan müzik programına katılmak için erkenden evden ayrılmış. Yollar kayganmış ve takla atmaya başlamış. Bana da olayı TRT haber verdi. Onlar beni arayarak durumu bana söylediler." dedi.

Kaza sonucu feci şekilde can veren sanatçının yapımcısı Mustafa Kaçmaz ise, "Sabah canlı yayına yetişmek için evden çıkıyor. Yollardaki gizli buzlanmadan kaza yapıyor ve hayatını kaybediyor. Olayı haber alır almaz büyük şok yaşadık." diye konuştu.

kıvırcık ali

Cevap: Kıvırcık Ali trafik kazası geçirdi, kazada öldü!

allah rahmet eylesin.çok genç yaşta gelen bir ölüm.ailesine sabırlar diliyorum.mekanı cennet olsun.

Bizzat tanırdım çok eskiden kendisini allah rahmet eylesin sabah bende verdim konuyu :::(:(:(

Allah rahmet eylesin..Değerli bir sanatçımızdı ayrıca insanlığıda parmakla gösterilecek düzeydeydi..Yakınlarına Allah'tan sabır diliyorum...

Allah rahmet eylesin, bir değeri kaybettik (((