• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

klavye alacağım da!!!

Cevap: klavye alacağım da!!!

dostum bence 300 tl daha ekle taş gibi bir korg i 30 al. torununa bile miras bırakırsın...

eğer imkanın varsa biraz daha para biriktir pa50 - pa55 -pa60 - a1000 al derim,
g-600 den zamanla sıkılabilirsin, çünkü kullanıcılar aleti kullandıkça sürekli iyisini ister bir müddet sonra, 600 tl ye g600 alsan aynı fiyata geri vermen zorolur, dükkana versen 400 verir yada vermezler, para biriktiremem diyorsan a-300 tr tavsiyem

:) oyık ol

abilerim teşekkür ediyorum ama ben düğün yapmayacağım ki sadece bilgisayarda dance beatleri yazacağım bu arada hepinize yorumları için teşekkür ediyorum.

Ne demek yardım etmek guzeldır sevgıler

Merhaba arkadaşım bende çok temiz gem vk1 oryantel org var 600 liraya veririm sana inan g 600 den çok çok iyidir g600 de olmayan oryantel scala var yani koma ayarlı düşünürsen telim 05317874480

kardeşim sanırım o fiyata ama korg x5 yada x5D bulabilirsin. ama en olmadı bi midi klavye al daha iyi derim.

uygun fiyata roland gw 8 al tam senlik

hocam g600 batı kitleri çok sağlam bir alet. bencede g600 al pişman olmazsın. o paraya usb li alet bulunmaz boşa arama derim. bol şanslar..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri