• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavye takaslı sıfır dante tr

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 3K
Cevap: Klavye takaslı sıfır dante tr

Benim size başka sözüm olmaz, zira duvara konuşuyorum.

a2000 dokunmatikmiydi.yokmu soyleyecek biri.

Pes vallahi bu kadar pişkinliğe. Bu güne dek kimseyle atışmamanız malum ! Yukarıya el etek, aşağıya vur bir kötek. Bu vicdanını rahat ettirebiliyorsa diyeceğim bir şey kalmamıştır. Sen çoluk çocuk değilsen, benim de senden ders almam çok abesle iştigal. Konuşmamıza derken ifade pek ala mevcut olur. Mimik, ses tonu, beden dili olamayacağı zaten besbelli. Boş konuşmayalım. Bunuda ayırmak lazım. Anlatmaya çalıştığım, bir tutturdunuz site halkını aşağı görüyorsun diye. Onca açıklamama rağmen, bu taktiklerini vurun kahpeye misali defalarca yapacağını mı sanıyorsun. Bu millet bu kadar boş ve cahil mi? Ayriyeten 4 adet nicke attığınız mesaj diyorsunuz. Sizinkini sayan varmı? Hadi ben emekli vakti bol bir insanım. Sizin hiçmi işiniz gücünüz yok. Maaşallah sabahçı kahvesi gibisiniz. Bu yaşta bu bol vakitle ne yer ne içersiniz, nasıl temin edersiniz. Her şeyi geçtim. Bunun yolunu bizede anlatınki, muntıkamdaki haylaz gençlere bir faydam olsun. Hoşçakal toy kardeşim.............Bu kadar konuşmama da izin verildiği için ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

volkan abinin kimseye yalakalığını görmedim üstelik beni tanıyıp etmedgi halde kendin den küçük olduğum halde bana s650 kullanırken çok yardımcı olmuştu. seninle muhattap olmuyo diye insanları susturduğunu sanma.ayrıca seni takip etmeye zaman ayırmaya gerek yok ki.her lafa atlıyon başı sonu belli olmayan cümleler kurup boş booş konuşuyon, sonunada özür diliyıp kapatıyon senin nickini görünce sayfayı kapatıyok artık

beyefendi kimseyi assagi gormuyor.aksine renk katiyor foruma dikkatli tahlil etmek lazim.