• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavyeleri kötülemek konusu

kabareorhan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Tyros 4 , Roland juno Di
Arkadaşlar şu klavyeleri kötüleme konusunu lütfen kapatalım ve biraz duyarlı olalım, zira müzisyenlerin klavye satın alırken ,burda aletler hakkında taraflı ve olumsuz yazılardan dolayı kararsız kalmalarına ve devamlı fikir değiştirmelerine sebep oluyoruz.Eğer illa bir fikir beyan etmek istiyorsanız çeşitli klavye markalarını iyi inceleyip kötülemeden artı ve eksi yönlerini söyleyin ki yeni alıcılar sağlıklı karar versin ve de satıcılar madur olmasın.
Ben 30 yıllık bir müzisyenim birçok marka klavye kullandım şu anda Tyros4 kullanıyorum ondan önce korg kullandım,korg un pratik kullanımını hala özlüyorum artıları var eksileri var kısaca Yamaha bana daha uygun geliyor şu anda.
Bir de 'batı müziği yapmak için Yamaha' gibi ifadeler okuyorum son derece yanlış bir düşünce(Tüm markaları batılılar imal ediyor,yani hepsi batı)
Tyros 4 le canlı olarak çalıp söylediğim bir ege türküsünü paylaşıyorum buyrun batı mı doğu mu sizler karar verin....sevgilerimi sunuyorum..
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=D9h09j-O4xs]Bir ataş ver--Orhan Ergin .wmv - YouTube[/ame]

Cevap: Klavyeleri kötülemek konusu

Arkadaşlar şu klavyeleri kötüleme konusunu lütfen kapatalım ve biraz duyarlı olalım, zira müzisyenlerin klavye satın alırken ,burda aletler hakkında taraflı ve olumsuz yazılardan dolayı kararsız kalmalarına ve devamlı fikir değiştirmelerine sebep oluyoruz.Eğer illa bir fikir beyan etmek istiyorsanız çeşitli klavye markalarını iyi inceleyip kötülemeden artı ve eksi yönlerini söyleyin ki yeni alıcılar sağlıklı karar versin ve de satıcılar madur olmasın.
Ben 30 yıllık bir müzisyenim birçok marka klavye kullandım şu anda Tyros4 kullanıyorum ondan önce korg kullandım,korg un pratik kullanımını hala özlüyorum artıları var eksileri var kısaca Yamaha bana daha uygun geliyor şu anda.
Bir de 'batı müziği yapmak için Yamaha' gibi ifadeler okuyorum son derece yanlış bir düşünce(Tüm markaları batılılar imal ediyor,yani hepsi batı)
Tyros 4 le canlı olarak çalıp söylediğim bir ege türküsünü paylaşıyorum buyrun batı mı doğu mu sizler karar verin....sevgilerimi sunuyorum..

İmzamı atıyorum.

çok güzel yorumlamışsınız yüreğinize sağlık...

Söylediklerinize katılmamak mümkün değil. Bu arada yorumunuzu da çok beğendiğimi söylemeliyim, ses renginiz ve tarzınız bu parçaya çok yakışmış. Başka demolarınız da varsa dinlemek isteriz.

Çok güzel ve etkileyici bir performans. Müzisyenlikte 30 yılın verdiği deneyim, birikim ve oturmuşluğun yansımaları.. Tebrik ederim.

tebrikler orhan abi başarılı bir icra olmuş yüregine saglık

Değerli arkadaşlar güzel yorumlarınıza çok teşekkür ederim.

Yamaha ile sadece batı değil ,yerli müziğin de icra edileceği gerçeğine parmak basmak adına tyros 4 le yaptığım çalışmalarımı burda sizlerin beğenilerinize sunucam.

Sevgilrimi sunuyorum....

konu başlığına göre böylesine güzel bir paylaşımla karşılaşacağımı ummuyordum açıkçası.tek kelime ile mükemmel ve kaliteli bir çalışma.hayran kaldım ellerinize sağlık kabareorhan.

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim, paylaşımların devamı gelicek.

Saygılarımı sunarım...

Bu ses tonuyla kahramanlık duyguları daha da artıyor.Müthiş bir yorum...