• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kocaeli merkez org hocası varmı

majesteleri83

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Kocaeli Merkezdenim Bekirpaşa Tarafında Oturuyorum..org çalmayı hiç bilmiyorum..bir kaç kez denedim ama kulaklarım ve parmaklarım gitmiyo..pa80 yada pa800 alıp öğrenmek istiyorum..
oturduğum yere yakın org konusunda öğretmenlik yapan yada org konusunda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa..majesteleri83@hotmail.com msn adresime telefoon numarası bırakırsanız ben sizi ararım..
vardiyalı olarak çalışmaktayım..vardiya saatlerimin dışında kurs görmek istiyorum..

Cevap: kocaeli merkez org hocası varmı

günceldir..

ufuk hoca var super calıor 05419043230

Ben de Kocaeli'deyim ancak, bir hoca ile anlaşıp para vermeden evvel bu konuda yeteneğin olup olmadığını anlamalısın. Eğer yetenekli değilsen: Dünyanın en iyi hocasıyla anlaşsan nafile... Fakat yetenek varsa senin de hocanın da işi çok daha kolay olur.
Bu arada, sadece öğrenebilmek umuduyla pa80 ya da pa800 alma, daha basit bir org işini görecektir.

aynen arkadaş ile aynı yerdeyim tanışmıyoruz ama tanısırız cok yakınız birbirimize bende ders almak istiyorum uzun zamandır orgum var ama bir türlü beceremedim fazla vakit te arıyamıyordum eger yakın civarda org hocası varsa lütfen iletişim cuneyt_pekcan@hotmail.com
0530 934 42 51

ben de izmitteyim, org çalmayı öğretmek ile org çalmak çok farklı.umarım iyi bir hoca bulursunuz.

Bir arkadaş yazmış ya yetenek diye. Çok haklı. Bu doğuştan gelen bir şey varsa vardır, yoksa yoktur. Sonradan ne yaparsan yap kazanılmaz. (Aman yanlış anlaşılmasın, arkadaşlar hepimizden yeteneklidir belki, onlara söylemiyorum.)

Bir de bu işler benim zamanımda usta çırak ilişkisi ile yürüyordu. Ben hiç orgu para verip de hocadan öğrenene rastlamadım. Ama öyle de oluyorsa benim bilgisizliğim tabii.

Arkadaşlara müzik hayatlarında başarılar diliyorum. En kısa zamanda kendilerine uygun bir klavye alıp çalışmalara başlarlar umarım. Bir de çok üst bir modelle başlamamakta fayda var kanımca.

Moderatör tarafında düzenlendi: