• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg 1x arıyorum (hoparlörlü)....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ünsal İçmez

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ne bulursa :)
arkadaşlar bana kesinlikle sorun yaşatmıcak 1x arıyorum. yani switchler rahat basıcak tuşlarda herhangi bi sıkıntı olmucak pitchbend sağlam olucak kasa temiz olcak. satıcı varsa irtibata geçelim..

Cevap: Korg 1x arıyorum (hoparlörlü)....

kararına saygım var kardeş ama...ben X1 kullandım cok agır ve adamı resmen bel fıtıgı yapıyor....veeeeeeeeee..... X1 artık miyadını doldurmaya basladı... ve 32 mb.. baska bir setten 4 ses alıp kendi setine atamazsın...ve artık formlara dikkat edersen X1 için yeni bir nevale artık çıkmıyor.... o yuzden 2.el temiz bir pa-800 almanı şiddetle tavsiye ederim....

sıfır ayarında pa1x var

kararına saygım var kardeş ama...ben X1 kullandım cok agır ve adamı resmen bel fıtıgı yapıyor....veeeeeeeeee..... X1 artık miyadını doldurmaya basladı... ve 32 mb.. baska bir setten 4 ses alıp kendi setine atamazsın...ve artık formlara dikkat edersen X1 için yeni bir nevale artık çıkmıyor.... o yuzden 2.el temiz bir pa-800 almanı şiddetle tavsiye ederim....

kendim için değil hocam başkasına inşallah :)

bendede var hocam fiyat 3200 sorunsuz çalışmakta her şey ilgilenirsen tabi

konu kapanabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...