• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Audio Ses Kaydı Laptop

desmon

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Korg pa serisi orguma cubase ile Audio Ses Kaydı yapacağım ama laptop için ses harici ses kartım yok ve Laptopta sadece kulaklık girişi var... eski bilgisayarımda kulaklık girişi ayrı mikrofon girişi ayrıydı ve ben orgun kulaklık çıkışından aldığım kabloyu laptobumun mikrofon girişine takıp kayıtlarımı rahatlıkla yapıyordum...ama şimdiki bilgisayarımda sadece kulaklık girişi var ve bu kaydı nasıl yapacağımı bilmiyorum...Vakit ayırıp cevap yazarsanız çok memnun olurum...

Cevap: Korg Audio Ses Kaydı Laptop

kardes bende öyle zannediyordum,benim cocuk baba ikiside ayni giris dedi,yani ses kayit programini (audatcy) calisdirdik,Laptopun kulaklik yerine kablo ile microfon takip konustuk,program sesi kayit etti.(laptop standart acer marka )
Sende bir instruman veya mikrofon takip dene bosuna masrafa girmeden.saygilar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg Audio Ses Kaydı Laptop

Klavyeyi laptoba baglarsiniz ama laptoplarda ki ses karti cok kayit icin yeterli olmadigindan dolayi yaptiginiz kayitlar cok kotu cikicaktir, o yuzden Klavyeyle Laptop arasina Interface denilen ektra bi cihaz alip takmaniz lazim. Yani o cihaz ses karti yerine gecicek.