• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg dan yamaha a3000 ne geçiyorum

• Konbuyu başlatan pyst79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 6K

pyst79

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1000 & BREATH CONTROLLER
Slm arkadaşlar bende artık yamaha a3000 ne geçmeye karar verdim:) korg tan çok sıkıldım artık birazda a3000 le uğraşalım bakalım nasıl olucak yakın zamanda da a3000 için ses paketi çıkarmayı düşünüyorum,herkese saygılar...:)

Cevap: Korg dan yamaha a3000 ne geçiyorum

Hayırlı uğurlu olsun! Güle güle kullan....

şiddetle tavsiye ederim

bende aynı düşünceyle zamanında a2000 e geçmiştim.yamahanın kalitesi zaten ortada.kalite konusu tartışmaya açık bile değil bence.a2000 de benim tek hoşuma gitmeyen nokta alet kullanıcıya açık değildi.zamanla aynı seslerden sıkılıyor insan.bide yamaha fiyatta ciddi bir indirim yaparak ilk alanların ikinci elde ciddi zarara ugramasını neden oldu.buyüzden yamahayı bırakıp tekrar korga geçtim.a3000 isa kullanıcıya açık bir alet fiyatına baktıgınızda 5000 civarında bi fiyatı var.bence a3000 piyasada patlama yapacak.800 cülerin çoğu zaten a3000 e geçer.pa900 le 800 arasında zaten bi fark yok(polemik yaratmayın ciddi anlamda ses kalitesi yok)

1 markadan başka 1 markaya geçmek zor olmuyi mu sizin için saund değişik

hocam zaten değişik ton olduğu için geçmiştim ben yamahaya.korgda tonlar hep aynı.aslında bütün herkezin arayışı rolanddaki o yumuşak tonlar.EA7 yi çok merakla bekliyordum fakat a3000 in üstün özellikleri inanın benide çok cezbetti.ben aslında tyros3 bakıyordum.fakat onunda hoparlörsüz oluşu beni yamaha a3000 e yöneltti.
bence asık sıkıntı korgun menüsüne alıştık.korgun menüsü a2000 kinden daha güzeldi.a3000 inde menü yönünden a2000 den çokda farklı olmayacağını tahmin ediyorum.asıl menüye alışmak sıkıntı olacak sıkıntı diyorum çünkü zamanla alışılıyor.

hocam zaten değişik ton olduğu için geçmiştim ben yamahaya.korgda tonlar hep aynı.aslında bütün herkezin arayışı rolanddaki o yumuşak tonlar.EA7 yi çok merakla bekliyordum fakat a3000 in üstün özellikleri inanın benide çok cezbetti.ben aslında tyros3 bakıyordum.fakat onunda hoparlörsüz oluşu beni yamaha a3000 e yöneltti.
bence asık sıkıntı korgun menüsüne alıştık.korgun menüsü a2000 kinden daha güzeldi.a3000 inde menü yönünden a2000 den çokda farklı olmayacağını tahmin ediyorum.asıl menüye alışmak sıkıntı olacak sıkıntı diyorum çünkü zamanla alışılıyor.

Volume sürgü leri ve su tekerlek olayı diğer markalarda olsa birçok kişi korg tan vazgeçer

1 markadan başka 1 markaya geçmek zor olmuyi mu sizin için saund değişik

gerçektenden saund uçurumu var arkadaş doğru karar vermiş artık hayırlı olsun diyelim.

teşekkürler arkadaşlar...

A3000-Hakan Çebi set TEK GEÇERİM.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri