• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg elektro bağlama

• Konbuyu başlatan cuha
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

cuha

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar,

Korg serilerinde gerçeğe yakın elektro bağlama hangi alette mevcut yada hangi sette.
bu seti hangi cihazlarda kullanmam mümkün yardımcı olur musunuz? Zira yeni bir korg almayı düşünüyorum bu güne kadar tek korg deneyimim pa500 batı versiyonu :)
videolar izliyorum ancak burada bir yanılgı olabilir çekim kalitesi cihaz üzerindeki hoparlör vs. Lütfen bu konuda acil bilgiye ihtiyacım var.
Ayrıca pa600qt ve pa900 bunlar alınabilir cihazlar mı yoksa 800 de mi karar kılmalıyım.

Cevap: korg elektro bağlama

Arkadaşım ben yıllarca PA-80 kullandım. Kartım da 16 MB Türker Multy Kart idi. Bu karta uyumlu benim paylaştığım Ozan Set vardı, o setin içinde harika 2 tane elektro bağlama sesi vardı. Bu seslerden birisi kartsız da çalışabilir lakin diğeri kart desteksiz çalışacağını, ve ya gerçek sesi vereceğini sanmam. Bilgilerinize,

İstersen buradan indirebilirsin. Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

SAZGRUBU ÜSTADIM,

pa 600 yada 900 bu ses kullanılabilir mi? 3x de bir bağlama dinledim.Ancak bu 900 de ne durumda olur merak ediyorum.Sanırım bu konuda bir bilgi sahibi olan şuan için yoktur.

Arkadaşım her iki orgta da ben bu seti denemiş değilim. Denemek lazım lakin PA-80 kadar temiz ve kaliteli ses alırmısın orasına bende emin değilim. Saygılarımla,