• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i 30mu roland gw8mi

• Konbuyu başlatan psb
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 6K
Cevap: korg i 30mu roland gw8mi

teşkkürler arkadaşlar gönlümden gw8 geçiyor ama pratik değil dedikleri için çekiniyorum pratik değil derken ritim geçişleri ses değiştirmeleri falanmı acaba kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim

netten bütün aletlerin demolarını ve özelliklerini incele sen en iyisi.zira herkes hangi aleti kullanıyorsa o alet kabe devesi oluyor mübarek.nerdeyse 20 yaşına gelmiş aletlerin yeni teknolojik aletlerden üstün olduğunu savunuyorlar.i-30 ve roland g serisi aletlerin sviç problemleri bitmez.yenileri yok eskilerden uydur kaydır takıyorlar onlarda 6 ayda gene aynı arıza verir.düğmeler sık sık sağırlaşır.leş gibi ağır aletlerdir.ikinci eli yok gibi.son sahibi olursun.bunları sık sık yazmıştım.dikkat etbu aletleri methedenler halen bu aletleri kullanıyorlar.zira satamıyorlar.ben ne diyorum yeni teknoloji org tavsiye ediyorum.üst seviye hariç birsürü org kullandım.disketli orglardan uzak dur.artık USB zamanı.haydi kolay gele.......

butcenın elverdıgı en son nokta cıhazı al
benım şahsen maddı durumum su an musaıt olsaydı hıç kımseye sormadan direk olarak gidip Pa 800 alır gule gulede kullanırdım ;)
kolay gelsin

Kendimin olduğundan söylemiyorum pratik değil diyenlere bakma neresi pratik değil anlamıyorum.9 tane zaten tek tuşla sesler geçiyor olmadı ok tuşuyla performans seslerinden seçilebiliyor olmadı numeric ile numara yazıp seçiliyor.Ritim desen aynı şekilde ister crusor ister numeric ile kolaylıkla seçiliyor.Bencede arkadaşların dediği gibi eski aletlerden uzak dur.Düğüne gider mi dersen bence ustalığa bağlı çünkü org zaten bildiğim kadarıyla stüdyo amacıyla yapılmış.Ha ustayım diyorsan ağlatırsın Gw-8 i.Ama benim yorumuma kalma i30 u bilmediğim için övemiyorum.Bana kalırsa her ikisini de deneme şansın olursa gör kararını ver.

sanırım usb ozelligi i 30 a nazaran bır artı olsa gerek
gw 8 kullanmadım kolay bulunan bı alet degıl ama izlenımım gw 8 in bıraz daha fazla ozaellige sahıp oldugunu dusunuyorum

konu iki yıl önce açılmış bence açan arkadaş orglardan birini almış satmış ve yeni bir org almıştır.... :))

roland gw-8 derim.

i30 benim eski klavyemdi. valla çok düğün çaldım. taş gibiydi. ne varki sample olayı yüzündensattm.

ama tabiki hepsi eskide kaldı. müzelik. sen yeni bişeyler bak. teknoloji olarak ileriye bak.

müzelik diyenler her ay yenı bı orgmu alıyorlar ?