• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i 30mu roland gw8mi

• Konbuyu başlatan psb
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 6K

psb

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg i 30
merhabalar arkadaşlar genel olarak ev kullanıcısıyım senede 2 yada 3 tane düğün gelirse ypıyorum fabrikada çalıştığım için pek vaktim olmuyor 3 marka arasında kaldım sizce korg i 30mu roland gw8 yada preludemi hangisini tavsiye edersiniz

Cevap: korg i 30mu roland gw8mi

sıfır alacaksan yeni çıkan roland bk-5 e bak derim bunların içinden alacaksan gw-8.

kardeşim düğünlerede gidiyorum diyorsun ara sıra o zaman korg i30 diyorum tuşesi vs. çok kaliteli alet tam profesyonel ...

İkisinide kullandım ikiside zor alet gw8 kullanabisen iş yapar kullanımları piratik değil.

gw8 e pratik değil diyenleri anlamıyorum aleti çözememişler heralde..gw8 derim ben

gw 8 al hiç değilse yeni alet

Bence her iki klavyenin özelliklerini yan yana koyup karşılaştırma yap, bu veriler ışığında ne istediğine karar ver, kararını uygula.
Farklı fikirleri değerlendir ama kimseyi dinleme.
Sonuç ne olursa olsun, karar senin kendi kararın olsun.
Kolay gelsin :)

i-30 ve gw8 kullandım.prelude de gw8 in hoparlörlü olanı hemen hemen.i-30 u tek kalem geç.eski aletlerden kesinlikle uzak dur.gw8 pek hoşuma gitmedi.nedeni ritimleri g-serisine benziyordu.yeni çıkacak olannın ise kitlerinin farklı olduğu ve korg saunduna yakın olduğu söyleniyor.yamahanın da son modelleri oldukça ii.yani disketli alet almam ben olsam.tabii zevk ve kese meselesi.düğün işi yapsam alacağım tek alet pa800 olurdu.ama eve amatör olarak takılacaksan kaliteli ses veren roland'ı tercih ederdim.

bu sitede genelde akıl veren arkadaşların çoğu ev kullanıcısıdır o yüzden düğün ve program yapan arkadaşların nasihati daha önemli benim tavsiyem evde kullanıp oynayacaksan gw-8 al ikinci alet olarakta synth sesleri güzel işe yarar düğüne gideceksen i30 al tabi fazla bir şey bekleme doğu düğünlerine pek gitmez ama bilirsin zurna olmayınca halay olmaz:)