• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG I3 (CANT READ DISC) yazisi

djkamran999

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadashlar. bende korg i3 . disket saliyorum ( cant read disc yazisi cikiyor) lutfen yardimci olasiniz

Cevap: KORG I3 (CANT READ DISC) yazisi

birinci ihtimal disketin bozuk olması. disketi değştirip denemeyin

2 inci ihtimal bence daha yüksek olarak disketin hd 1.44 mb formatında. korg i 3 ancak 720 kb dd disketleri okur bunu yapmak için aldıgınız disketin alty köşedeki açık olan kısmını bantla kapatıp org üzerinde yada pc de 720 kb dd olarak biçimlendirin. sorun çözülecektir.

son olarak disket sürücü arızalı olabilir. ama sanmıyorum . gelen uyarı diketten okunamıyor uyarısı.

sag olasin abi. calishti )) tesekkurler

Merhaba arkadashlar. bende korg i3 . disket saliyorum ( cant read disc yazisi cikiyor) lutfen yardimci olasiniz

değerli kardeşim , bende KORG İ3 kullanıyorum ... bu alet 1.44 disk kullanır ..kontrol et..yükleme yapamıyorsan ...diskte arıza olabilir ..başka dene...disk driver da bir sıkıntı olabilir...bende aleti yeni aldım..daha önce KORG i30 vardı ..buna yabancı değilim .bildiklerimi seninle paylaşırız.... E-mail numaram.... a-iskender013@hotmail.com

sevgilerimle .....