• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i3 tuş takımı ve swich

es.muzik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro saz
değerli müzisyen abilerim ben yeni bir korgi3 aldım hala tam olarak çözemedim ama az kazık yemişiz anlaşılan :D her neyse alınmış bir kere alınmıştır. ses ritim tuşlarının 8 tanesi içine göçtü :D, bana ses ritim tuşları lazım nerden alırım nasıl temin ederim vede tuşların bazıları basmıyor swich bozuk galiba normal bir swich mi alayım yoksa swichlerinde kalitelisi varmı ? bir yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk ederim hoşcakalın

Cevap: korg i3 tuş takımı ve swich

selam kardşm i-30 swichleri elektronik parça satulan yerde vardır.kırık olanları ise org tamiri yapan yerlerden bakcan olmazsa içini silikonla doldurup japonla yapıştır ama dikkatli kulan yeniden kırılabilir.kolay gelsin.

selam kardşm i-30 swichleri elektronik parça satulan yerde vardır.kırık olanları ise org tamiri yapan yerlerden bakcan olmazsa içini silikonla doldurup japonla yapıştır ama dikkatli kulan yeniden kırılabilir.kolay gelsin.

kalitesi var taiii eğer istanbuldaysanız karaköye geçin selanik pasajında var

slm arkadaşlar benimde i30 un varation stop rec fade vs. birçok düğmeler kırık ayrıca bir kere söktüm yapıştırdım ama bu sefer üstten fırladılar :D ve pişbendte arızalı. acaba temin edecek bir yer sipariş verip gönderecek bir adres varmın hataydan sesleniyorum:) şimdiden tşkrler.

yunussag hatayın neresindensin bu 1 ikincisi hatayda bizim seral abi var tanırsın o yapar swiçler mesele değil ya 2 bacak tır ya4 bacak iyisi kötüsü diye 1 kaç model vardır iyisini taktırın 5 değilde tanesi 10 tl ye gelsin kırılan düğmeler plastik ve yapıştırıcı ile orjinale birebir oluyor ama yapan varmıdır bilinmez konya da erol abi var o bu işin uzmanı illaki her ilde bi uzman vardır saygılar