• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg - ı3 - yardımınız gereklı abıler

djkamran999

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhabalar. Abiler ben azerbaycanliyam. sizden yardim bekliyorum. Nasil anlatmak lazim onu bile bilmiyorum. Abiler korg i3 org-da sesler fabrika sesleridir. onlari nasil turk sesleri gibi yapa bilirim? yani turk seslerinde shirinlik var. o soz azerbaycanca sesi cetvert etmek soylenilir(ama turkce bilmiyorum) . bend yapilmish ses mi bilmiyorum - lutfden yardimci olunuz.:(

Cevap: Korg - ı3 - yardımınız gereklı abıler

fransadan can azarbaycana slmlar olsun burada kullanan arkadaslar vardir yada korg bolumunden indirebilirsin ama sesler aletin icindeki seslerden yapacaksin sampler malesef yok 1993 lerde kullanmisdim i3 hatta disgetleri ve yapdigim seslerde duruyordu ama turkiyeye kayseride yegenime vermisdim tum disgetleri ondaydi ama napdi bilmem ama siteldeki korg bolumunden yardim alabilirsin insallah

fransadan can azarbaycana slmlar olsun burada kullanan arkadaslar vardir yada korg bolumunden indirebilirsin ama sesler aletin icindeki seslerden yapacaksin sampler malesef yok 1993 lerde kullanmisdim i3 hatta disgetleri ve yapdigim seslerde duruyordu ama turkiyeye kayseride yegenime vermisdim tum disgetleri ondaydi ama napdi bilmem ama siteldeki korg bolumunden yardim alabilirsin insallah

abi bufrdan turk sesler indimisem. amma seslerde shirinlik yox. onu org - da yapmak olur. ama hangi menyudan yapilir bilmiyorum. abi korglarda sesler hangi menyudan duznleniyor?

edit bolumnden yapcaksin isdedigin sesi ekrana at sonra edit sayfasina git ordan ayarlar var ona gore ayarlayip save yapcaksin yanlis hatirlamiyorsam cok yil oldu unutmadimsa oyleydi kolay gelsin

sagolasin abi

sende sagol can azarbaycan