• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 acil yardım

Cevap: korg i30 acil yardım

yardım arkdaşlar hiç bir şey yüklemiyorum orgu açıyorum ilk 1,2 saniye ekran beyaz sonra üstten aşa çizgliler çıkıyo 1 saniye sonra ekran mas mavi kalıyo disket sürücü dönmeye başlıyo hiç bir şey fayda etmiyo hiç bir şey yüklenmiyo acil yardım

dtl yi aradım görmemiz lazım dediler .iki program iptal olucak büyük ihtimal birde masraf.i30 parası kadar zararım var zaten offff diyorum başka birşey demiyorum..

Roland GW8 aldın sattın.ben sana ne dedim satmayacaktın.hafif ,pratik bomba gibi alet.uğraş dur şimdi ekranla.Lcd ayarlarını kontrol et.dokunmatik ekran hassastır.Korgçular lütfen yanlış anlamasın yada alınmasın.inşallah en kısa zamanda problemi halledersin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gw8 hakkında yorum yapmak istemiyorum .ekranda sorun yok version yüklerken oldu herşey benim çocuk orgu kapattı version yüklereken o yüzden..

aslında sistem yüklenemeden yarıda kalmış yani bilgisayardaki windovs xp veya vista gibi yüklenemediği için org çalışmıyor ama mantıken os yani sistem disketini orga takıp orgu yeniden açınca yüklenmesi lazım bende daha önce pa55 vardı öyle oluyordu daha sonrada restore yüklüyorsun yani restore içindede orgtaki orjinal banklardaki ritimler demolar oluyor

os yüklerken orgta ekranda görüntü olmasına gerek yok disket takılıyken orgu açtığında disket sürücü otomatik devreye girmesi lazım bu durumda bekle biraz çalışsın baktın birşey olmuyor orgun üstündeki düğmelere basarak dene bakalım birşeyler oluyormu ama daha önce orgu çalıştırdıktan sonra biraz bekle 5-10 dakka

alet şu an dtl de arayıp bildircekler beklemediyim..

Bu arada aman arkadaşlar benden size uyarı lütfen i30 orglarınıza version yüklerken dikkatli olun..sakın ha sakın orgunuzun herhangi bir şekilde kapatmayın vede elektirik kesilmemesi için gerek önlemi alın..alet dtlde 1 haftadır bekliyo bakalım hayırlısı neler olucak..VEDE GİDEMEDİĞİM 3 PROGRAM ZARAR..