• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG i30 aranıyor !

emirercanayar

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
....
Merhaba arkadaşlar. Edirne ve Çanakkale çevresinde olanlar öncelikli olmak kaydıyla, temiz i30 arıyorum. Fiyat tekliflerinizi konu altına bırakınız.

Ayrıca elimde KORG ix300 var, eğer takas düşünürseniz, üzerine kaç TL istediğinizi de yazınız.

Hocam Elimde Temiz Bi i30 War üzerinde De Gayet Hoş Ritm Ve Sesler Var Adana'dayım Görüşmek istersen Özel Mesajdan Ulaşabilirsin

Hocam ben manisa' dan i30 kullaniyorum satmak istiyorum... Değiştiricem çünkü pa80 almayi düşünüyorum orgum gayet temizdir... Hiç bir sorunu yoktur. çok memnunum yanlarinda hoparlör olmadiği için çalişma sorunum oluyor o yüzden satmak istiyorum. Fiyat 1000 tl istiyorum. Telefonum: 05395261841 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

arkadasım ben edirnedenim dun sattım korg i30 hddli ve hard case ıle 850 tlye
:)

Cevap: KORG i30 aranıyor !

ustam ben satıyorum i30 çok çok çok temiz orjinal kutusunda düğün yüzü görmedi ilk sahibi benim bütün ekipmanları içinde nota sehbası güç kablosu format disketi sıfır bi kılıf düşünürsen ara 950 tl 0505 960 24 90