• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG İ30 Disket yükleme yardım

• Konbuyu başlatan yavuz76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 8K

yavuz76

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg i30
Arkadaşlar elimde set disketleri var bütün gece denedim yüklemeleri hep User C ye yapıyorum user D deki eski seti silemiyorum veya yerine yeni set ekleyemedim lütfen yardım. Ayrıca midi yükledim drumkitlerini değiştiriyorum oluyor ama son haliyle kayıt yapamadım yardımcı olacak arkadaşlara duacı olacağım izmirde oturan korg i30 kullanan varsa tanışmak isterim.Lütfen yardım edin.

Cevap: KORG İ30 Disket yükleme yardım

Bende Silemiyorum D de kalıyor hep. Fabrika ayarlarına da çeviremiyorum aleti Sürekli üzerinde editlenmiş sesler var. Çok sinir oluyorum... yok mu yardım edecek olan ?

izmirliyim çamdibinden
set yuklenir ana bölüm c dir sistem 48 rıtmin yazılmasıdır rıtm edit stıl bölümünden silinir
ilk ünce sistemi çüzmelisin tlf nom .o5334550751 sana sistemi nlatırım sende anladıklarını yazarsın diğer arkadaş ses hususunda setlerden ses copy tek olarak butun ses olarak yukleme yaparsın örn istunde bulunan setin üstune allstyle olarak değil tek prg style olarak yuklersen sadece ses setini yuklemiş olursun

teşekkürler arkaaşım ses işini hallettim.dediğin gibi tek tek ses yükleyebiliyorum.diğer dediğini de akşam deneyeceğim.şu an üstünde C de cevo son set var D de ise cevo eski set var amacım d deki eski cevo seti kaldırmak yerine kadir seti kullanmak.Bir kaç gündür de midi disketleri üstünde çalışıyorum. PA serisi midileri okuyor veya rolandları fakat durumkit ayarlaması yapıyorum.disketi yükledikden sonra ve song bölümünden midileri dinliyorum drumkiti ayarlıyorum güzel çalıyor fakat kayıt edip çıkamıyorum son haliyle bilgin varsa muhakkak yakında seni arayacağım iyigünler dilerim.

midileri song play dan dinle song yazılan yerdir