• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg i30 Dokunmatik Arızası Yardımmm

cemalxd9

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
Arkadaşlar öncelikle merhaba elimde pa80 ve i30 var sorum şu: korg i30 un dokunmatık ozellıgı bıtmıs ekranda hersey yolunda butun şeyler görünüyor ama dokunulmuo sesleri ve rıtımı elımle ayarlıyorum tuslardan sımdı sorum şu:
1-Ekran Dokunmatik özelliği nasıl gerı getırebılırım
2-dokunmatik özelliği çalısmadan set yukleyebılırmıyım?

LÜTFEN YARDIM EDIN CUMA AKSAMI PROGRAMIM VAR İ30 OLMASSA YAPAMAM :(

Cevap: Korg i30 Dokunmatik Arızası Yardımmm

arkadaşım menülerin bir yerinde dokunmatik ekran kalibrasyonu var oradan bir dene ekranı kalibre et bakalım düzelirse düzelir yoksa iş kötü.

Abi o dedıgın sey ekrana dokunmakla mı oluo bende dokunmatık hıc calısmıyor bı yardım et musaıtsen org yanımda sen sole ben uygulayım cumaya yetısmem lazım :(

ekranı saç kurutma makinası ile ısıt geri gelebilir ama geçici çözüm..sahnedeyken denemiştim işe de yaramıştı bi süre

abi bana kalibre edebılmeyı analatırmısın bı denemek ıstıyorum bide malkaralımısın?Tekirdağ?

uzun zaman önce kullanmıştım i30 şu an menüyü hatırlamıyorum incele bulursun ekran ayarları falan göz gezdir ilk önce kalibrasyona bak olmazsa arkadaşın dediğini bir dene geçmiş olsun.

ya abi dedıgını anladım ama menuyu gez demısın ama nasıl gezıcem calısmıo kı dokunmatıgı ?

valla karısk bı durum bı orgcuya gotur

of of ekran parasımı vercez simdı yavvv :( yok abi ya dokunmatık ekran kullanılmaz ne bu yaa cıhaz ztn 900 TL lik bi cihaz ekran parasıda 200 TLdir NE ORAN VAR NE ORANTI