• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 kullanımı

labirent75

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Selam arkadaşlar. Korg i30 orgumu yeni aldım.Elinde resimli korg i30 kullanım klavuzu olan varmı?
İnternetten indirdim ama resimli olmayınca biraz karısık geldi.
İlk kez korg marka org kullanıyorum. birde elinde güzel ritm setleri olan varsa ve gonderirse cok sevinirim.

kkursuncu@hotmail.com

Selam arkadaşlar...i30 kullanımla ilgili birkaç sorum olacak. Mesela User olarak ritm verilerinde C ve D bankası var. D User Bankına ritm yüklenemiyormu.. C' ye yükleyebiliyorum.. Birde menülerde User1, User2, User3,User4 olarak 4 Kutucuk var.Bunlara tıkladığımda ritmler karışık karışık geliyor... Bunları ben istedğimi gibi nasıl düzenlerim... Yardımcı olursanız sevinirim..Şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar.
Birde anlamadığım. Setlerde 8 bölüm var. STY ritmlerin olduğu bölüm. Peki ARR,ARG bunlar ne...Yani bunlar ses ve ritmlerin global ayarı sanırsam. Peki bu yüklediğimiz ARR,ARG dosyaları nereye kaydoluyo nasıl çağırıyoruz. Yani hangi ritmlerin ayarı oluyor..Mantığını bi kapsam çözecem....

Cevap: korg i30 kullanımı

kardeş senin işin burdan olmaz nerde oturuyorsan bir anlayana git

Selam arkadaşlar. Korg i30 orgumu yeni aldım.Elinde resimli korg i30 kullanım klavuzu olan varmı?

korg i30un resimli klavuzunu bulmazsın set olarak kadir set yada ümit son seti indir bu sitede mevcut d usere ritim yükleniyo seti atacağın disketteki ritimi seç ekranın dokunmatiğinden load yada save çıkması lazım onu şeç ondan sonra ritimi kaydetmek itediğin numara ve bölüm çıkıyo numaradan D serisini seç bölümdende user1 2 3 veya 4 hangisini seçmek istiyosan seçer sonra kaydedebilirsin yada orgun üstündeki ritimleri direk bölümlere kaydetmek istiyosan kaydetmek istediğin ritim ekrandayken rec düğmesine bas ekran üzerinden kaydetmek istediğin bölümü tekerlek yardımıyla seç okeyle bu kdar basit başka sorun varsa bildiklerimi cevaplarım