• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 set sıkıntısı ve ekran sorunu

labirent75

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Herkese selam arkadaşlar. Artık bende korg i30 cular grubuna katıldım...
Yanlız biraz nevale sıkıntısı cekmekteyim. Şu an kullanmakta oldugunuz setleri paylaşırsanız sevinirim. Özellikle şu rumeli tavernadaki gültekin ve ekremin korgtaki kullanmış oldukları ritmlerden olursa sevinirim.
Şimdiden cok teşekkürrrrr...

Biliyorum cook soru sorduma ama ekranımın dokunmatik özelliği çalışmıyor.
Sizce sorun ne olabilir.Dediğim gibi ilk kez korg kullanıyorum.Bir türlü çözemedim. İnşallah bozuk değildir..

kkursuncu@hotmail.com

ekranı kalibre edeceksin türkçe kullanma klavuzunda yazıyor nasıl olacağı

YAZANLAR AYNEN BU

1-1B. “Touch Panel Calibration” Komutu
Eğer LCD ekranında işlem yaparken sorun çıkıyorsa veya bir parametreye bastığınızda başka bir parametre seçili hale geliyorsa, ekranın kalibrasyon işlemini yapınız.
1. Bu komutu seçiniz.
Aşağıdaki diyalog kutusu belirecektir.
Şekil 298
Eğer sayfa mönüsüne ulaşamıyor ve bu komutu seçemiyorsanız, ön paneldeki EXIT düğmesini basılı tutup [ + ] düğmesine basınız.
2. Ekranın sol üst köşesindeki kareye basınız. Doğru basıldığında, karenin rengi değişecek, mavileşecektir.
3. Ekranın sağ alt köşesindeki kareye basınız. Doğru basıldığında, karenin rengi değişecek, mavileşecektir.
4. Ekrandaki Done düğmesine basınız.
Eğer kalibrasyon işlemi doğru yapılmadıysa ekranda hata mesajı “ Can’t Calibrate “ belirecektir. Bu durumda, kalibrasyon işlemini tekrarlayınız.

EXİT E BASIP [ + ] DÜGMESİNE BASIYORUM AMA SOL ÜSTTE DEGİLDE SAĞ ÜSTTE BİR KARE VAR SADECE... KAFAYI YİYCEM KAFAYI YİYCEM YAAA...

BEN DİREK EXİT TUŞUYLA BASLIYORUM İŞLEME

BU Touch Panel Calibration KOMUTUNU NERDEN SECİP VERİYORUZ???

Korg i30 için macır köchek pravo horo eleno mome payduska ritmler bulunan bir set yok mudur yada varsa paylaşmak isteyen olur mu?

I 30 için macir köchek ritm set bulabilirmiyiz?

Korg i30 için macır köchek pravo horo eleno mome payduska ritmler bulunan bir set yok mudur yada varsa paylaşmak isteyen olur mu?