• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG (iS40-İS35-İS50) özel forumu soru ve cevapları

Cevap: KORG (iS40-İS35-İS50) özel forumu soru ve cevapları

Korg is40 ritimleri tek tek yüklemek için disketi taktıktan sonra sırayla disk global load enter one enter arr enter tempo volue ile ileri dedikten sonra disketi okuyacak baştaki u11 den 88 e kadar kaydedeceğin ritimler cussor deyip tempo volue ile ritmi seçiyorsun tekrar cussor deyip sağdaki u11 den 88 e kadar kaydedeceğin yer. enter yes diyorsun o kadar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Öncelikle iyi forumlar dilerim.Benimde bir kaç sorum olucak.
1.Tek tek ritim yüklerken dediğinizi yaptım ancak disketi okuduktan sonra sadece bir isim görünüyor ritim isimlerini göremiyorum örnek ,Ekoset olarak görünüyor ondan sonrasını yapamadım.Ritimlerin isimlerini tek tek göremiyormuyuz mesela,Vahde,Telli gibi .
2.User bölümlerinin içini temizlemek mümkünmüdür tek tek ve toplu olarak.
3.Menüden ritime koma ekliyorum kaydediyorum sorun yok.Ama parça çalarken transpoze değiştiriğim zaman komada değişiyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle iyi forumlar dilerim.Benimde bir kaç sorum olucak.
1.Tek tek ritim yüklerken dediğinizi yaptım ancak disketi okuduktan sonra sadece bir isim görünüyor ritim isimlerini göremiyorum örnek ,Ekoset olarak görünüyor ondan sonrasını yapamadım.Ritimlerin isimlerini tek tek göremiyormuyuz mesela,Vahde,Telli gibi .
2.User bölümlerinin içini temizlemek mümkünmüdür tek tek ve toplu olarak.
3.Menüden ritime koma ekliyorum kaydediyorum sorun yok.Ama parça çalarken transpoze değiştiriğim zaman komada değişiyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşım özeldende yazmışsınız fakat bu klavyeyi hiç kullanmadığım için yardımcı olamıyorum.. eminim bilgisi olan arkadaşlar ilgilenecektirler..

Teşekkür ederim Admin.Gerçekten şu sorularımın cevabını bulsam çok iyi olucak çünki ben bir türlü yapamadım:)İyi forumlar diliyorum .

Ben bişey daha sormak istiyorum.Normalde set set yüklediğim zaman düzgün çalan ritimlerin içinden tek tek seçip yükledim farklı disketlerden bu seferde ritimler bozuk çalıyor bunu nasıl düzeltebilirim.

is50 fabrika ses ritim dosyalarını nasıl yükleriz...PROGRAM A-B-C-D-E-de hiç bir batı ses yok...harfler var....USER/DURUM da sadece 27-28 BANK-var... kISACA Batı durum kitler ve sesler yok....ARRANGEMENT bölümündede sadece USER bölümünü var....Olmazsa satılık anakart arıyoruz....