• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg ix300 Temiz

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Korg ix300 - çok sağlam metal kasalı, zamanının profesyonel deck sahne aletidir. (Deck:üzerinde hoparlör yoktur)
Cihaz yaşına göre oldukça temizdir. Floppy disket sürücüsü ile ilgili olarak yeni onarım gördü, beslemesi onarıldı. Sorunsuz, tüm tuşları ve bir tanesi hariç tüm butonları çalışmaktadır. Oda neredeyse hiç kullanmayacağınız bir buton. İstenirse basitçe onarılabilir. Pitchbend sorunsuz, floppy sağlam. Alet tıkır tıkır çalışmaktadır. Cihazda extra olarak pitchbender'ın altında bir buton var, bu butonla kolayca koma verebiliyorsunuz. Ayrıca yine extra olarak cihazın içerisine kulaklık çıkışına 20 vatlık preamh takılmış. Yani ev kullanımları için iki adet ufak kolonu bağlayıp anfisiz kullanabilirsiniz veya kulaklıkta bağlayabilirsiniz. Bunlar çok işinize yarayacak extralardır. Anfi için normal çıkışları vardır. Midi giriş çıkış ve thru, pedal girişleri, pc bağlantı kapısı mevcuttur. Türk ritim ve sesleri mevcuttur.

Fiyat trakya müzik üyelerine 400 TL, sahibinden fiyatım 450. İstanbul da elden teslim edilir. Kargo olayına girmek istemiyorum. 3 kuruşluk şey için can sıkıntısına gerek yok.

Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg ix300 Temiz

Hayırlı satışlar güncel kalsın

Teşekkürler Ali, selamlar.

kargoda ne sıkıntısı olabilirki ben yıllardır gönderiyorum banada geliyor parayı alıp cihazı gönderiyorsunuz

Parayı almanın yöntemleri var, o sorun değil. Sorun yolda cihaza herhangi bir zarar gelirse başlıyor. Bk5 i, pa500 le takas ettim, kargoyla. Pa500 ün kasasında yarık tarzı bir iz vardı. Kargoda oluşan bir durum. Benim gönderdiğim bk5 de ise volume potu zarar görmüştü ki cihaz sıfır ayarında ve en ufak bir sorun yoktu kargolarken. Bunun gibi durumlar can sıkıyor dostum.

Volkan ne alacaksin (hayirli satislar)

Savaş hocam dante tr aldım.
Selamlar.

Ooooo hayirli olsun cok sevindim or700 v2 plus ile kiyaslarsan nasil dantetr?

Or700 den sound olarak çok daha iyi bence. S650 nin biraz daha geliştirilmiş hali gibi ama sound olarak ondanda önde. Or700 de ses edit ve genel kontroller daha detaylı fakat her zaman söylediğim gibi, biraz sadelik bize müziğe konsantre olma şansı veriyor. Sesler ritimler on numara zaten.

Bu arada konu günceldir arkadaşlar. Fiyat 350 tl. Alın hatıra diye saklayın :)

Birgun biraraya gelelim s750 ile danteyi inceleriz beraber...