• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg kronos ile mükemmel keman sample

• Konbuyu başlatan nakee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

nakee

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
>>korg pa 3x>>
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TXJBgcmQvzw]Oriental Violins/Kemanes on Korg Kronos using MOD-7 by Basari Studios - YouTube[/ame]

Cevap: korg kronos ile mükemmel keman sample

Cok ta mukemmel olmamis bence. Kronosta plucked string modeli var. Daha cok lead gitara benzettim ben. Ayrica en iyi kemanlar reed modelden cikiyor veya standart triangular shape de iyi bu konuda. Bunu sadece ben soylemiyorum, videoda calan arkadasin korg international forumlarinda kendi bile soylemis. Moss un yerini tutamiyor bence...hele ki turk keman calim stili icin hic ...

Benimde çok hoşuma gitmedi doğrusu kronos la daha güzel şeyler yapılabileceğinden eminim

Breath controlleri ve pitch benti iyi kullanamamış. Ben de pek beğenmedim. Kemanı iyi ağlatamamış :) Bu işi dünya üzerinde en iyi bizimkiler -Türkler- beceriyor.

madem öye siz demo önerin ben dinliyim ya da siz çalın dinletin ses ve slovluğu hoşuma gitti sadece. kronos en iyisi gibisinnden bişey demedim ki saygılarr hepinize....

Calan Arkadasta Turk sanirim Amerikadan Basari studyo diye ebayde satis yapiyor yanilmiyorsam...
Basarilar ;)