• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Micro ARRANGER Yeni Klavyesi Korgun

Cevap: Korg Micro ARRANGER Yeni Klavyesi Korgun

ben şahsen kesinlikle 2.klavye olarak öneririm tuşları biraz daha büyük olsa düğün çıkartılır bu aletle...

düğün cü ler bağlamacılar için bence bire bir gibi gözüküyor ritim atsa yeter fena da deil fiattı

tuşlarının ebatları ve boyutları çok küçük görünüyor yerinde görüp bir denemek lazım

tuşların küçük olması dezavantaj tabiki ama kolay taşınırlık önde tutulmuş ama standart tuş kullananlar için problem olabilir belki

Ben bu haftasonu inceleyeceğim sanırım.
Almayı düşünüyorum, görüşlerimi yazarım...

Ch.
üstadım cihazla ilgili inceleme sonuçlarınızı merakla bekliyorum .çünki sizin objektif ve ayrıntılı yorumlarıza güveniyorum.

benim dikkatimi çeken ilk dezavantaj özelliklerinden okuduğum kadarıyla direkt usb pc bağlantısı olmayışı.çünkü bu aletle vst programları kullanılarak güzel editlemeler ve performanslar oluşturulabilir

Az önce ben İstanbul Mega Müzik i aradım bu aletten varmış fiyatı da 1270 TL civarı diyorum çünkü EURO kuruna bağlı bir fiyatı var kur değişince TL fiyatı da değişiyor.

Eğer PA-80'in kartlı STYLE'lerini okursa Bağlamacılar için mükemmel bir alet. Rtimbox alacağına al bu aleti. Veya düğünlerde orgu rtim ağırlıklı kullananlar için bu alet bence son derece yeterli olur. Genede yerinde görüp test etmek gerek. 2. Ele düşerse ben kaçırmam :) Birde setleri USB vey hafıza kartı ile atılabilir olursa tadına doyulmaz. Saygılarımla,

muzaffer bey size son derece katılıyorum...bu alet 1270 tl'ye bu özellikler ile kaçırılmaması gereken bir alet...ben 800 kullanıyorum bunu ise 800 ün üstüne can simidi olarak alacağım...zira 15-20 yaşında orglar o fiyata satılıyor.55,80,60 ritimlerini okuması da ayrı bir avantaj

org aydı pa 80 dizaynında rahat düğün kaldırıyo

80 in kartli rtimlerini okumuyormus ama tahminim arap kitle calisiyor bu yinede fiyatına gore ve sıfır org cok iyi bence hele ben gibi baglamaci arkadaslara mukemmel. aslinda bunu goturcen degmez 4 bucuk liralik klavye goturmeye tozda toprakta mahvoluyor napsak 800 le takasmi etsek acaba :)

Bende mox6 synthesizer var ritimbox amaçlı almayı düşünüyorum ama sadece 80-60-50 lerin kartsız olanlarını okuması biraz canımı sıktı fakat kafe-bar da takılıyorum genellikle zaten çok kartlı olan ritimlere ihtiyacım kalmaz. bakalım...