• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG Pa 1000 Volkan Solumaz Açıklamalar-Tanıtım

• Konbuyu başlatan ciga95
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 13K
korg pa 1000 fiatı hakkında kısa bir bilgilendirme.KDV dahil fiatı 2250 $.(8500 tl)KDV hariç fiatı 1907 $ (7208 tl).Gerçekte bayinin yurtdışından aldığı fiat kabaca 1600-1700 $ civarındadır (6000-6500 tl )Vergiler ve bayi karlarıyla 8.500 tl ulaşmaktadır malesef.

Pâ100 pa700 eşittir pa900 o da eşittir ara model o da eşittir ticari kaygi. Korg eşittir sömürü :)

pa800 üm duruyor hala ... :) sanırım hala pa1000 işlenmesi gerek.. ben öyle düşünüyorum...
Haklısınız alette teknik hatalar var.Versiyonlarla değiştirilecek.Acele etmeye gerek yok.Fiat 2000 $ seviyesine gelebilir.

Volki,Youtube'deki paylaşımı kaldırdığına göre PA-1000 sorunlu.Umarım satamazlar inşallah.Bu ne ya yeni seriler 9-13 bin korg,20-25 bin yamaha.Sokaktan mı toplanıyor bu paralar.Almayın kardeşim bu aletleri,elinizdeki pa-80,pa-800-600-900-3x ler yeterli.Bu ithalatçılar fahiş karlarından vazgeçmedikçe bu aletleri almayın.

Selam Konuya Bende Katilayim Dedim Almanya,da Yasiyorum 53.Yasindayim ve 39.Yildir Müzikle Ugrasiyorum Org ve Klassik Piyano Caliyorum. Sene 1981.den beri Sadece 15.Yil Frankfurt ve cevre illerde Tavernada ve sonrasi Türk Dügünlerinde Orkestralarla Müzik Yapiyorum. Zamanin Bütün Modellerini Kullanmadigim Org Kalmadi Gem,Roland,Solton-Ketron,Yamaha vede Digerleri Fakat Korg: Pa.80, Pa1x ve Pa800 den Aldigim Tadi Hic Bir Orgdan Alamadim. Gelelim Ciga95 Kardesimizin Pa.1000 Konusuna Ben Korg Modellerini Pa1x-Pa2x-Pa800-Pa900- Pa700 Oryental-Pa1000 - 10.Ay Kullandim ve Sattim - Pa3x - 2. Yil Kullandim ve Sattim Pa4x - Kullandim Fakat Zamanla Beni Baydi ve Sattim Tekrar Kullanilmis Temiz Bir Pa800 Aldim Nedenide Cünkü Zamanin Korg Firmasinin Müzik Programliyici Mühendisleri En iyi Ritim Baxi Pa.80 ve Pa.800 de üretti ve Bilhassa Türk, Balkan vede Arap Ritimlerinde En iyi Doyurucu Düzgün Karsilik veren Ritimlerde Tekerlemeyi Dogru veren Tek Org Pa.80 ve Pa.800 dür. Tabiki Canli Müzik Yapacaksaniz.? Onun icin Her zaman Korg Pa800 - 256.Mb. Derim.
Aaaaaa Ama Ben Arada Bir Demo Kullanip Playback Yapicam Diyorsaniz O zaman Diger Üst Modelleri Tercih Edin Derim. Fakat O zaman Yaptiginiz Müzikten ne Kadar Zevk Alirsiniz ? O da Size Kalmis Birsey. Simdi Buradan Müzige Yeni Basliyacak vede Org Almak isteyen Kardeslerime Sesleniyorum Bulabiliyorsaniz Korg Pa800 - 256. Mb. Org Alin vede Zevkinize Göre Güzelde Bir Set Yükledinizmi inanin Müzik Yapmanin Tadina Doyamazsiniz Cünkü Pa 800 ün Klavyetür Tusesi His ve Hassasiyet yönünden Korg Firmasinin ürettigi en iyi Tuslara Sahiptir. Buradan Bütün Müzisyen Abilerim vede Kardeslerime Bol Müzikli Günler vede Saygilar Dilerim. Saglicakla Kalin.

Son düzenleme:
pa 800 rem ve ana kart yakmada rekor kırdığını sanırım unutmuşşunuz keşke onu da ekleseydiniz yazınıza zevkler ve renkler tartışılmaz kardeşim yeni bir alet çıkmış ise boş değildir ama yapmanız gereken aleti kullanmak değil çözmektir çözemediğiniz bir alet herzaman bir işe yaramaz sanırsınız oysa sizin bahsettiğiniz aletler yani x3 x4 pa 1000-700 gündemin en popiler aletleri durumunda dediğim gibi siz 800 seversiniz ben 1000 öteki beriki de sunu bunu severler teknoloji den yararlanmak gerekir saygılar

pa 800 rem ve ana kart yakmada rekor kırdığını sanırım unutmuşşunuz keşke onu da ekleseydiniz yazınıza zevkler ve renkler tartışılmaz kardeşim yeni bir alet çıkmış ise boş değildir ama yapmanız gereken aleti kullanmak değil çözmektir çözemediğiniz bir alet herzaman bir işe yaramaz sanırsınız oysa sizin bahsettiğiniz aletler yani x3 x4 pa 1000-700 gündemin en popiler aletleri durumunda dediğim gibi siz 800 seversiniz ben 1000 öteki beriki de sunu bunu severler teknoloji den yararlanmak gerekir saygılar
Ben pa800 aldım 2009 da sonra 2020 Mart da sattım..11 yıl oldu ram ve anakart yanmadı.. onuda buradan söyleyeyim..