• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 3 x soru ?

KARTAL7621

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 3 X
Müziği EVDE HOBİ Amaçlı yapmaktayım. Bulunduğum ilde elektrikler sık sık gidip gelmektedir. org açıkken elektriklerin gidip gelmesi Kullandığım Korg Pa 3 X e zarar verirmi? Eyer veriyor ise nasıl bir önlem alabilirim? Bilgisayar Güç Kaynağı işe yararmı? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Selamlar Saygılar?

Cevap: Korg pa 3 x soru ?

Her ne kadar burada pek fazla elektrik sorunum olmasa da, yine de ben Kesintisiz Güç Kaynağı kullanıyorum. Elektrikler gitse de ya da voltaj dalgalanması olsa da içinde bulunan akü ve voltaj koruması orgun zarar görmesini engelliyor. Evde ve düğünlerde kullanıyorum. Ayrıca 4'lü priz görünümlü küçük bir de regülatörüm var...

Ekli dosyalar

• WP_20160426_21_34_41_Raw.jpg
    WP_20160426_21_34_41_Raw.jpg
    193.2 KB · Görülen: 230
  • WP_20160426_21_39_06_Raw.jpg
    WP_20160426_21_39_06_Raw.jpg
    193.5 KB · Görülen: 205

Teşekkürler Hocam Bilgileriniz için. Kesintisiz güç kaynağı almak şart oldu.

Kesintisiz güç kaynağı alırsanız bunun Otomati voltaj regülatörlü(AVR) olmasına dikkat edin.Ayrıca voltaj regülatörü kullanmak zorunda kalmazsınız.

Kesintisiz güç kaynağı alırsanız bunun Otomati voltaj regülatörlü(AVR) olmasına dikkat edin.Ayrıca voltaj regülatörü kullanmak zorunda kalmazsınız.

Aynen... Kesintisiz güç kaynağını bu şekilde aldığınızda benimki gibi regülatörü emekliye ayırıp ara kablosu gibi tv ünitesinde kullanabilirsiniz... :)

Hocam Bahsettiğiniz cihazın adını markasını yazarmısınız?