• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 300 ritim-set çalışması var mı ..

• Konbuyu başlatan mrtuzn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 12K
Cevap: Korg pa 300 ritim-set çalışması var mı ..

Bende desmon gibi yaptim uzun zamandir da uzerinde oynuyorum..ce set uzerine pa600 ve pa900un guncelleme olan setlerinden ve pa800 ritimlerinden ritimleri aldim uyumlu olan ve uyumlu hale getirdiklerimden bir set yaptim..
Icinde ce sete ek olarak; arnavut tallava, bulgar kocek, balkan horo, 2/4 pop ve balkan, 7/8 horon ve techno horon, 7/8 rumeli, 5/8 likler, 6/8 slow ve azeri, slowlar, vahteler, ciftetelliler, misketler, ege yoresi ve 9/8 romanlar mevcut..
Pa600 kullandim daha once..pa 300den bu setle daha keyif aldim..
Bunu paylasmamda bir sakinca yoktur sanirim..bir sure sonra paylasmayi dusunuyorum

Paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz,eminim çok faydalı olacaktır...

Arkadaşlar bende arkadaşın anlattığı gibi yaptım fakat çoğu uyumlu değil çalışmıyor ne yapmamız gerekiyor birde hayırsever bir arkadaşımız güzel set paylaşırsa hayır dualarımızı alır:)

fabrika datalarindan oluşan ritimler padler ve performance sesler topladım işinize yarar keyfinize göre editler kullanırsınız
bu arada pa300 e 600 ün ve 900 ün ritimlerini performanslarını yükleyebilirsiniz %90 ı çalışacaktır dataları aynı

desmon rumuzlu arkadaşım bahsetteğin seti paşlaşırsan sevinirim.tam ihtiyacım olan set.

pa 600 için :

pa 900 için:

burdaki setleri indir style kısmından istediğin ritmi dene

ARKADAŞLAR BEN YAKLAŞIK 4 AYDIR BU ORGA RİTİM YAZIYORUM HALAYLAR 6 8 lER FİLAN YAKINDA CIKACAK

Teşekkürler ibrahim 2525 bu org unutulmamalı sizin gibi üstadlar oldukça pa 300 ü üst seviyeye çıkaracağını eminim iyi çalışmalar. :)