• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 50 için yardim lütfen

• Konbuyu başlatan Bozo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 4K

Bozo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa50 baglama
Selamin Aleyküm sevgili arkada$lar. :D
Ben gurbet fransa da ya$iyorum, ellim de bir Korg Pa 50 var sifir fabrika'dan cikmi$, yani için'de ne türk ritimleri var ne de türk enstrüman sesleri. Amatörüm abiler hiç bilmiyorum hangi "format" 'lar çali$iyor Korg Pa 50 uzerin'de. Genelikte bu guzel site'de her türlü ritimler bulunuyor ama diger makineler için.. Pa 50 için bulamiyorum.
Yardimci olursaniz çok çok çok sevinirim, çaresiz kaldim gurbet ellerde :/
Sizler'de bulunuyorsa bir zahmet göndere bilirmisiniz bana, ya da nerden bulacagimi söylermisiniz lütfen.
$imdiden te$ekur ederim. Selametle :cool:

Cevap: korg pa 50 için yardim lütfen

ben sana yardımcı olabilirim.

Selamin Aleyküm sevgili arkada$lar. :D
Ben gurbet fransa da ya$iyorum, ellim de bir Korg Pa 50 var sifir fabrika'dan cikmi$, yani için'de ne türk ritimleri var ne de türk enstrüman sesleri. Amatörüm abiler hiç bilmiyorum hangi "format" 'lar çali$iyor Korg Pa 50 uzerin'de. Genelikte bu guzel site'de her türlü ritimler bulunuyor ama diger makineler için.. Pa 50 için bulamiyorum.
Yardimci olursaniz çok çok çok sevinirim, çaresiz kaldim gurbet ellerde :/
Sizler'de bulunuyorsa bir zahmet göndere bilirmisiniz bana, ya da nerden bulacagimi söylermisiniz lütfen.
$imdiden te$ekur ederim. Selametle :cool:

kardeşim sitede türk rtm setler var indir orga yükle,,pa 55 le aynı sistem kullanımıda pa 55 le aynı zaten rtm nasıl yüklenir set nasıl yüklenir pa 55 dowland bölümünde yazıyor,,burada pa 50 kullanan arkadaşlar sana yardımcı olurlar

bunu indirip hepsini yuklersen yabancı ritimlerden eser kalmaz pa50 nde içinde aşağı yukarı her tarz var bu fazlasıyla görür işini