• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 50 mi? Yamaha a1000 çipli mi?

Cevap: Korg pa 50 mi? Yamaha a1000 çipli mi?

teşekkür ederim, düğün değil ben evde hobi amaçlı takılıyorum arkadaşlar arabesk ve sanat müziği çalışmalarım var darbuka kitleri istemiyorum def ve bendir ağırlıklı olabilir.

sanırım bu iki model de birbirine yakın arkadaşlar istatistik birbirine yakın:) 1500 TL den fazla bütçeyi bir hobi için ayırmak istemiyorum arkadaşlar o yüzden o rakamı geçmemeli

usta sen evde hobi amaçlı takılıyon yarın bigün bi eğlence olcak kıramıcan gitcen ondan sonra başka biri gelcek dicek dğün var olur abi geleyim dicen gitcen yarın bigün doğu düğünü olcak gitcen batı olcak gitcen elektro bağlama sesi mey sesi veya saz sesi falan arıcan bi bakcan pa50 de yok o açıdan diyorum artı tef ve bendirden çok daha fazlası var a1000 de pa 50 de ne var dinledinmi darbuka tef seslerini biri tr alet sonuçta youtubeden aç dinle he pa50 iş görmezmi çok rahat görür ama gitar seslerini birleştirip bağlama sesi yapcağına git hazır sampleli olan a1000 i al en azından ben olsam öle yapardım yada 2000 tl ye tamamla en azından pa 500 tr al

sen en iyisi youtube ya adem kılıc yaz dinle o kisi pa50 kullanir ozellikle dilara sarkisini dinle sonra yamaha a1000 yaz evde hobi amacla kullananlar cikar zaten dinler bakar begendigini alirsin

abi pa 50 iş yapmaz demiyorum bende korg kullanmama rağmen a 1000 diyorum pa 50 ile kıysalıyor çünkü 55 le kıyaslansa neyse a 1000 de tr sampleler var pa 50 de ne var

çok sağolun arkadaşlar tamam pa 50 den vazgeçtim bu güzel önerileriniz için var olun