• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa 500 tr Alacağım Düşünceleriniz

RODRİGO

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
S.a Ben Korg pa500 tr sıfır almaya karar verdim fakat kimileri pa500 sesleri ve tuşları iyi değil diyorlar ama pa80 den üstün org diyorlar karasız kaldım elektro bağlama sesleri nasıl Almalımıyım:)

Cevap: Korg Pa 500 tr Alacağım Düşünceleriniz

Bende o para olucak hiç tereddüt etmeden alırım..Şu konulara bi bak derim.

Bence hiç düşünme al. Hurda pa80e bir sürü para vereceğine sıfır pa500 al. Sd kart girişi var set yüklemek bir kaç saniyeni alıyor. Dokunmatik ekran kullanımı çok kolay, komalar üzerinde, tuşları güzel. Sesler gayet güzel sitemizde mevcut olan barış seti indir sesler çok güzel yazılmış. Ritim sıkıntısıda pek yok pa80- pa800 ritimlerinin bir kısmını okuyor. ama kitlerini uydurman gerekli. Eğer biraz daha paran varsa pa800 al. yok beni aşar dersen pa500ü al derim.

kesinlikle pa500 tr derim ...

maddi durumunuz iyi ise pa 800 alın,pa 800 alamazsanız pa 500 tr alın bence

Arkadaşlar Korg pa800 tr Sıfır Buldum 2 hatfa içinde Birazdaha para koyup Alacağım Yanlız Bişey Soracam bu orgu Bukadar Para Veriyorum aldığıma değer mi

Çalıştığım için her ay para biriktirdim almak için

Ya Zaten 1 Kere Alacam Almışken en iyisini alayım diyorum birdaha değiştirmek istemiyorum, Şuan yamaha psr a300tr var Acemiliğim çıkarmak için aldım şuanda gayet İyi Çalıyorum :)

Bu arada Yorumlar İçin Teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

valla kardesım hergun yenı alet cıkıyor oyuzden sen bılırsın ama bu kadar para vercen bırde rom ı yukseltsen sana bı 5000 tl ye patlar herhalde