• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 500 tr ritm silme

yildirim.ergun

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA 600 QT
Arkadaşlar aletin üzerindeki bazı ritmlerin yerine başka setlerden ritm yüklemek istiyorum hata veriyor hafızayı boşaltmak için üzerindeki istemediğim ritmleri tek tek nasıl silebilirim teşekkürler

Cevap: Korg pa 500 tr ritm silme

slm abi önce media>preferences>factory style and project deiki tiki kaldır ondan sonra istediğin ritmi batı ritimi yerine atarsın

Harikasin seco yaa. Ne kadar bos yer varsa dildurdum sayende :))

nasıl yaniiii 500 ün hafızasındaki rtimlerimi silebiliyorsun...hani stlyle banktaki bazı yerlerde empty yazıyo onları doldurabilirmiiiyiz..seco kardeşim

nasıl yaniiii 500 ün hafızasındaki rtimlerimi silebiliyorsun...hani stlyle banktaki bazı yerlerde empty yazıyo onları doldurabilirmiiiyiz..seco kardeşim

aynen öyle abi benim seco bomba backupu yüklediysen görmüşsündür zaten user 1 user 2 hariç jazz ve world kısmındaki batı ritimlerinin yerine full türk ritmi koydum fabrika ritimlerinin boş olduğu yerede aynı emty yazan yerlere türk ritimleri attım :)

Seco kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ritmin üzerine başka ritm yazmayı biliyorum ancak bunu yaparken error veriyor benim sorduğum şey şu önceden hafızayı boşaltmak için mevcut üzerindeki ritmlerden bazılarını tek tek nasıl silebilirim

Seco kardeşim verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ritmin üzerine başka ritm yazmayı biliyorum ancak bunu yaparken error veriyor benim sorduğum şey şu önceden hafızayı boşaltmak için mevcut üzerindeki ritmlerden bazılarını tek tek nasıl silebilirim

style factor kilitini kaldır,
sonra media tuşu erase seç,hangi ritimi hangi sesi silmek istiyorsan silebilirsin,

ritim silmek istiyorsan ritim bankalarını seç,silmek istediğin ritim bankasına gir ritimi bul sil,

ses silmek istiyorsan ses bankasına gir hangi sesi silmek istiyorsan seç sil,

Zafer kardeşim teşekkür ederim

Zafer kardeşim ben anlattıklarını uyguladım fakat beceremedim senin tarif ettiğin gibi media tuşuna bastığımda kart içerisine giriyor ve erase ile kart içindeki ritmleri silebiliyorsun ben cihazın üzerinde bulunan sonradan başka setlerden tek tek yüklediğim ritmlerin bazılarını silmek istiyorum acaba bu mümkün değilmi?