• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 500 tr sample okusun

Cevap: Korg pa 500 tr sample okusun

korgdan izin almaya gerek yok parasını verip alıyorsun istedğin gibi kullanırsın istedğini yaparsın istersen kır at istersen sample okutmak için uğraş :)

orası oyle aslında ben bu konuyu distruboterler ıcın actım ama baksana aldıran yok galıbA

vala abi yarın bigün satarız başka alet alırız ozaman bakarlar geçmiş ola

Yok vıdeodakı pa 800 e cevrılmıs pa 500 gordunmu ıranlılar yapmıssa bızımkılerde yapar

merhaba arkadaşlar bende yeni pa500tr aldım ama yeterli gelmiyor sample olsa daha güzel olcak buna bi ram falan takılsa süper olucak ama hiç deniyen yokmu oluyormu :(

merhaba arkadaşlar bende yeni pa500tr aldım ama yeterli gelmiyor sample olsa daha güzel olcak buna bi ram falan takılsa süper olucak ama hiç deniyen yokmu oluyormu :(

hiç uğraşmayın o alete ram takuılmaz sample yuklenemez 500 çok güzel bir alet onu güzel yapanda içindeki kendine ait samleler olması işlenince çok güzel bir hale gelir 2 yıl kullandım ama belirli bir yerden sonra yetersiz kalıyor

Sample layı ile hdd yada usb takmak çok farklı durumlar hocam.Sample için flash rom kulllanıcıya açık olduğunda mainboard üzerinde birçok değişiklik yapmak gerekiyor.Zaten o yüzden değilmi Pa800 ile 500 arasındaki fiyat farkları.Öyle olabilse or700 için sample atabilmeyi yapardı can başar hocamız.Bunların hepsi maliyetten çok cihazın altyapısıylada ilgili.İzin vermeyebilir bir çok cihaz..

Arkadaşım Can hocamız OR700 e sample okutmayı başardı. Ve şu an ilanlara bak görürsün OR700 V3 64mB flash ram a sahip ve A2000 ne yapıyorsa aynısını yapıyor. Emo usb okuyor. Yada Editör programı ile istediğin sampleyi atabiliyorsun, Evet bunu Can bey yaptı, Burdan sürekli mesaj atsanız telefonla arasanız belki pa500 ede birşeyler yapabilir. Bence denemeye değer. Pa 500tr 2 ay kullandım hoşuma giden pratik bir alet, Sevmediğim tek kötü tarafı zurnaları ve Asma davul kitlerinin yavan olması. Zaten içinde düzgün 3-4 tane sağlam kit olsun, birde 2-3 güzel zurna olsun. Kimse bu pratik aleti bırakıpta pa800 yada pa 600 almaz....

Arkadaşım Can hocamız OR700 e sample okutmayı başardı. Ve şu an ilanlara bak görürsün OR700 V3 64mB flash ram a sahip ve A2000 ne yapıyorsa aynısını yapıyor. Emo usb okuyor. Yada Editör programı ile istediğin sampleyi atabiliyorsun, Evet bunu Can bey yaptı, Burdan sürekli mesaj atsanız telefonla arasanız belki pa500 ede birşeyler yapabilir. Bence denemeye değer. Pa 500tr 2 ay kullandım hoşuma giden pratik bir alet, Sevmediğim tek kötü tarafı zurnaları ve Asma davul kitlerinin yavan olması. Zaten içinde düzgün 3-4 tane sağlam kit olsun, birde 2-3 güzel zurna olsun. Kimse bu pratik aleti bırakıpta pa800 yada pa 600 almaz....

murator700 sonuna kadar katılıyorum çok güzel özetlemişin