• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 500 tr setim

pianist1475

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg i30, elektro bağlama
sevgili arkadaşlar yapmış olduğum seti sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum aradığınız her şey içinde güle güle kullanın

Ekli dosyalar

• korgpa500 mudurnu2012 yeni set.rar
    877.5 KB · Görülen: 414
Cevap: korg pa 500 tr setim

abi sen bu seti media-save-newset yapmadın mı? bu dosyaları tek tek yüklemek zorunda kalım sağlıklı olmadı ritimler tam olmadı bidaha bakarsan iyi olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

neden tek tek yüklüyosunki set rar zaten sen dosyayayı bilgisayar üstüne çıkar ondan sonra direk sd karta yükle

Bu setın dıger setlerden ayrı kılan ozellıklerı nelerdır hocam toplama setmı yoksa ayrı bı setmı benım en cok hosuma gıden ve ıse yarayan set zafer pa500tr set yaz o sezonunu onunla kapattık

Ali set settir onu da al kullanırsın...

yasin sete benziyor bu set

yakında bir set paylaşıcam set görün siz şuana kadar piyasada yoktur eşi kndim topladım setlerden pa800 den çevirdim yakında :)

dostum seti nasıl yükleyecez bu seti diğerleri gibi komple yükleyemiyorum tek tek yüklenmesi lazım

dostum seti nasıl yükleyecez bu seti diğerleri gibi komple yükleyemiyorum tek tek yüklenmesi lazım

seti komple yüklemek için inen arşivden çıkan klasöre sağ tıklayıp ad değiştiri tıklatın ve sonuna isim verip örneğin mudurnu pa500.set yazın ( yani sonuna bir nokta koyup set yazacaksınız ( isim.set) gibi yardımcı olabildiysem sevindim