• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 500 TÜRKİYE (duygu seli uffffffffffffff süperrrrrr)

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar çoğu elektro ile dem vererek duygusal takılır ama ben ağır macun tarzı ve macun seslerle klavyede duygu seli daha çok hoşuma gidiyo

İYİ DİNLEMELER

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uISEApQB1Ww&feature=related]YouTube - ‪Doruk Müzik - DUYGU SELİ - www.dorukmuzil.net‬‏[/ame]

Cevap: KORG PA 500 TÜRKİYE (duygu seli uffffffffffffff süperrrrrr)

aaaahh ahh ... hastayım bu sample'a..bide bunla taksim geçince :( ..Hocam sendende bekleriz macun taksim bu şekil ağlatıcı olsun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

zafer abi teşekkürler paylaşım için.

aaaahh ahh ... hastayım bu sample'a..bide bunla taksim geçince :( ..Hocam sendende bekleriz macun taksim bu şekil ağlatıcı olsun :)

pa 500 tr yi yarın almaya gidiyorum bi aksilik çıkmazsa inşallah bakalım demolar yaparız ufak ufak :) :)

zafer abicim en iyisini yaparsın sıfır almakla ilk sen açıcaksın sonuçta peki bu sesi nasıl bulucam üstünde var mı? orgun...

zafer abicim en iyisini yaparsın sıfır almakla ilk sen açıcaksın sonuçta peki bu sesi nasıl bulucam üstünde var mı? orgun...

kardeşim biraz sabırlı ol inşallah bu tarz bir sürü ses yazacam,bu demodaki ses editlenmiş bi ses,ses editlemeyi bilirsen aslında bu sesi yapmak çok kolay,pa 500 tr yi bi alım,sizlere burada konu açarak ses nasıl editlenir ritim nasıl editlenir,pa 500 tr de ritim nasıl yazılır,yani kısaca herşeyi konu açarak sizlere anlatıcam,pa 500 tr yi alım bir sürü set yapıp burada paylaşıcam,ama zamana ihtiyac var,zaten benim değişik tarzda ses üretme editleme ritim yazma editleme hastalığım var,:)

bu arada sıfır almıyorum,ikinci el alıyorum,bi aksilik çıkmazsa yarın akşam saat 19,00 da elimde org,aksilik çıkarsa beklemeye devam :D

kardeşim biraz sabırlı ol inşallah bu tarz bir sürü ses yazacam,bu demodaki ses editlenmiş bi ses,ses editlemeyi bilirsen aslında bu sesi yapmak çok kolay,pa 500 tr yi bi alım,sizlere burada konu açarak ses nasıl editlenir ritim nasıl editlenir,pa 500 tr de ritim nasıl yazılır,yani kısaca herşeyi konu açarak sizlere anlatıcam,pa 500 tr yi alım bir sürü set yapıp burada paylaşıcam,ama zamana ihtiyac var,zaten benim değişik tarzda ses üretme editleme ritim yazma editleme hastalığım var,:)

bu arada sıfır almıyorum,ikinci el alıyorum,bi aksilik çıkmazsa yarın akşam saat 19,00 da elimde org,aksilik çıkarsa beklemeye devam :D

hadi hayırlısı zafer abi en iyisini yaptın pa500 almakla senin çalışmalarını paylaşımlarını merakla bekliyorum hayırlı olsun şimdiden

adam yakmış ortalığı ya zafer abi sanada hayırlı olsun orgun

offf ooff adam manyak ses yapmış...