KORG PA 500 TÜRKİYE ELEKTRO (lesli) | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

KORG PA 500 TÜRKİYE ELEKTRO (lesli)

ZAFER 1983

Aktif Üye
Enst.
KORG PA 800
elektroya bayıldım,çok güzel editlenmiş,iyi dinlemeler

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rMW8epwEc6U&feature=related]YouTube - ‪pa500 Türkiye Elektro Bağlama.wmv‬‏[/ame]

firtinayassin

Yeni Üye
Enst.
yamaha tyros 2
Cevap: KORG PA 500 TÜRKİYE ELEKTRO (lesli)

gerçekten çok güzel olmuş yapanın ellerine sağlık harika editlenmiş.

DoHaVO

Üye
Enst.
M-Audio Axiom-49 - FL Studio 10

çok tatlı bi ton çok güzel bence.

ZAFER 1983

Aktif Üye
Enst.
KORG PA 800

yarın akşam bi aksilik çıkmazsa pa 500 türkiye elimde,öyle bi elektrolar yazacamki cihazı tanıyamayacaksınız,,dehşet eletrolar olur pa 500 tr buna çok olanak veriyo,

seco_35

Paylaşımcı üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X

yarın akşam bi aksilik çıkmazsa pa 500 türkiye elimde,öyle bi elektrolar yazacamki cihazı tanıyamayacaksınız,,dehşet eletrolar olur pa 500 tr buna çok olanak veriyo,
şimdiden hayırlı olsun zafer abi bizimle paylaşırsın işallah :)

Enst.
elektro baglama korg pa800

fena deil pa500tr nin 2-4 luk ritimlerini nerden dinleyebiliriz

maktas

Yeni Üye
Enst.
Medeli Dante tr

yeğenim şu elektro sesini yeni dinledim çünki pa 500 tr yi yeni aldım ne olur ban kaç para ve nerden bulabilirim ne olur allah rızası için.bekliyorum. zafer kardeşim herhalde burayı daha görmediniz şu elektro sesini bekliyorum. zaferim şu lesli elektro sesini ne olur nerden ve nasıl bulabilirim birde şu bahsttin elektroları güzel olan set bulabilirmiyim yardımcı olurmnusun saygılar..şu leslı elektro sesini arıyorum allah rızası için kimde varsa veya nerden bulabilirim ne olur yardımcı olunuz saygılar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

maktas

Yeni Üye
Enst.
Medeli Dante tr

şu videodaki lesli elektro sesi allah rızası kimde var ise veya nerden bulablirim ne olur bana çok lazım yardımcı olunuz saygılar.zafer yeğenim herhalde yurt dışında veya bu işleri bıraktın galiba allah rızası için şu videodaki elektro sesi acil lazım. saygılar.

maktas

Yeni Üye
Enst.
Medeli Dante tr

Zafer 1983 dikkatine şu videodaki lesli elektro yu burdan yayınlayablirmisiniz çok acil saygılar.

omunal

Moderator
Moderator
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2

Zafer 1983 dikkatine şu videodaki lesli elektro yu burdan yayınlayablirmisiniz çok acil saygılar.
Beyefendi Zafer "bu elektroyu editlemişler buyrun izleyin" yazmış yıllar önce.Kendisinde yokmuş... Daha bu elektro editlendiğinde pa500TR sahibi değilmiş.Sizin anlayacağınız o ses Zafer'de yoktur.Ayrıca Zafer bildiğim kadarı ile çoktaaaaan cihazını değiştirdi..

maktas

Yeni Üye
Enst.
Medeli Dante tr

alaka ve ilgilendiğiniz için ikinizede teşekkür ederim saygılar..yeğenim vallahi ben editleme filan anlamıyorum siz eğer bir iyilik yapınbana madem pa 500tr niz var bendede var ozaman bana bir elektro lesli sesi burdan yazarmısınız şu mehmet amcanı amcan diyorum 63 yaşındayım kusura bakama sakın .saygılar..

ZAFER 1983

Aktif Üye
Enst.
KORG PA 800

alaka ve ilgilendiğiniz için ikinizede teşekkür ederim saygılar..yeğenim vallahi ben editleme filan anlamıyorum siz eğer bir iyilik yapınbana madem pa 500tr niz var bendede var ozaman bana bir elektro lesli sesi burdan yazarmısınız şu mehmet amcanı amcan diyorum 63 yaşındayım kusura bakama sakın .saygılar..
Abi maalesef bende org yok.sitede benim paylastigim zafer baris kral set var.onu indir.benim editledigim seslerde var icinde.cogunluk baris abinin emegi.onda var bu tarz elektrolar