• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 500 (türkiye)

mehmetemreyılmaz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
flstudıo
Merhaba degerli ustadlar.. Korg pa 500 tr yi deneyen birileri varmi.. Alet hakkinda biraz yorum almak istiyorum ... Yeni aldim pa 800 ile bi fark bulamadim yani..... Bilinen detay ve ozellik haric.. Saygilar.. He ayrica pa 500 tr pa 80 in yerini tutacak patlama yapacak diorlar.. Yorum ... ?

Cevap: Korg pa 500 (türkiye)

bende araştırma içindeyim almak istiyorum hatta ilanım bile var ama bulamadım.güzel alet araştırdım.saygılar..

ben kullanıyorum şu anda çok güzel setler işledim...alet hakkını veriyo.

Selm ben beykozdan bende onceleri begenmezdim sunu anladim tam bir dugun ve restorant aleti pratik cok cok hafif cokta guzel usutunde calismak lazim ben pa 800 setlerini hemen hemen uyarladimfark kalmadi ben mmemmunum cok pa 80den cok cok ustun gormek lazim kulammak lazim ben cok memmunum yine

pa800 setlerini uyarladım dedin ya kardş sayfaya koyarmısın bizde yararlanalım

pa500 ünde bu sıkıntısı var ya işte.saten klavyeyi kullanan az nevale yok set hazır var denilio ortada birşey yok.ritim yazmayı bilmeyen set yapmayı bilmeyen üstatlar ise aleti elinden çıkarıo.sorunda burada başlıo.biz set oluşturuoz neden paylaşıoruz o zaman:)

yahu arkadaş paylaşsanız ne olur sanki şu setlerinizi ölür müsünüz ya!!! :S

pa500 de bu yüzden kaybediyor işte madem set oluşturulo hani bişi yok