• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa 500 yardim ????

mestan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaslar Korg pa 500 almak dusunuyurom yardim lazim tr deil sdaece pa 500
Aleti alan varmi ? Ritim ve ses yuklenebilirmi ve bulabilirmiyim ?? Pa 800 set kulanilmazmi bu alette ? Yardimlarinizi bekliyorum :)

Ritim set tabi yuklersin pa800 ritimlerinden 500 de bişi bekleme... DAHA dogrusu ise; 500 alma ikinci el pa80 al ondan daha iyi. Ve ya maddı durumuna göre pa800 de alabilirsin. 500 de işçilik çok zayıf ve de 80 artık tamimıyla çözülmüş set yönünden istediğin herşeyi bulabilirsin.
saygılarımla..!

ben pa500 ü yaklaşık 4 ay kullandım ama ben size or700v2 yi bi dileyin,görün ve tanıyın derim,saygılar...

kardesim bende pa500 tr var pa800 ritimlerini filanda okuyor bence al keyfine bak hic bir sikayetin olmaz süper bi alet bendeki türkiye versiyonu cok baba alet

tesekurler

teselurler bilgileriniz icin:)

pa 500 tr

arkadaşlar ben aldım neden kötüılüyosunuz anlamadım pa 500 pa 80 den dahamı kötüde bunu söylüyolar anlamadım ben her ikisinide kullandım 55 80 bunlar bu aletin eline su dökemez işçilikmi eğer pa 800 le aynı değilse ben hiç bişey bilmiyormuşum demekki kasa bile aynı sadece hoparlör şekli farklı karalamak kolay niçin piyasada doğanla şahin misali yıllarca tutulmak pa 800 ün tahtını sürdürmek amaç

hımm

eğer ton farkı varsa bide fiyat farkı var o ne olacak piyasada kullanmak için yeterli bi alet eğer tonu dert ediyosanız elinizdeki mikserde bir sorun vardır suçu ona bulun bence

arkadas dogru söylüyor katiliyorum sonuna kadar

Ses yuklenebilirmi bu pa 500 yada sadece fabrikat seslerini kulanabiliriz ??