• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 55 içinin tozunu temizleme yardım

• Konbuyu başlatan zeyse
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

zeyse

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha
meraba korg pa 55 içini açıp tozlarını temizlemek istiyorum tesadüfen açmak istemiyorum dikkat etmem yerleri ve nasıl açmam gerektigini ögrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

Cevap: korg pa 55 içinin tozunu temizleme yardım

usta pa55 nasıl bilmem ama bnde pa80we pa800 wardı onun anlatayım benzer niteliktedir diye düşünüyorum ama bilen arkadaşlar wardır mutlaka..öncelikle açarken orgun hoparlör bağlantı kablosu orgun alt kapak kısmında bağlı olduğnu unutma..bu kablo genelde kopacak gbi gergindirçkapağı açınca havaya doğru kesinlikle kaldırma..kapağı açınca orgun arka tarafa doğru yani klawye değil arka girişlerin bulunduğu yöne doğru yuwasından kaldırmadan hemen arkaya doğru dik konumda kalacak şekilde destek koy we oraya daya kapağı.. hopalör soketi olmalı onu yerinden nazikçe çıkart..kapağı bundan snra çıkartabilir we temizliğe başlayabilirsin..eğer tam olarak bilmyorsan çk dikkatli ol çnkü mzallah zarar werebilrsin..görünen kısımları çk hafifçe nazikçe temiz bi bezle sil..cihazın mekanik kısmıını temizlicem diye fazla kurcalayarak zarar werme zedeleme..mutlaka bilen bilinden bilgi al..kolay gelsin..umarım bi nebzede olsa yardımcı olabilmişimdir :)

Cevap: korg pa 55 içinin tozunu temizleme yardım

çok teşekkür ederim