• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 55 set arıyorum

• Konbuyu başlatan sol
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 4K

sol

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 55 TR
slm degerli üstatlar arkadaşlar benim sizlerden ricam güzel bir pa 55 seti arıyorum bakıyorum hemen hemen hepsi aynı söle oyun havaları cala bilecegim slow parcalar calabilecegim bir set arıyorum yardımcı olabilirmisiniz şimdiden hepinize tesekkürler

Cevap: korg pa 55 set arıyorum

alın hocam size hem rtm hem set güzel set,ben bunu kullanıyorum,direk set olanı diske yükleyin,orgun disk bölümünden direk okutabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

tesekkür ederim cok sağol kardeşş

ben teşekkür ederim hocam,esas teşekkür bu seti hazırlayıp emek veren kardeşimizindir,ALLAH ondan razı olsun,rtmleri sesleri çok beğendim,bu seti hazırlayan emeği geçen herkese teşekkürler

slm degerli üstatlar arkadaşlar benim sizlerden ricam güzel bir pa 55 seti arıyorum bakıyorum hemen hemen hepsi aynı söle oyun havaları cala bilecegim slow parcalar calabilecegim bir set arıyorum yardımcı olabilirmisiniz şimdiden hepinize tesekkürler

hocam eğerki yüklediğiniz setler hoşunuza gitmez ise,size tavsiyem şudur,,

seslerini beğendiğiniz seti düzenleyin bence,nasılmı,siteye ben gerekli anlatımları konu başlığı altında yaptım,,
değişik setler deneyerek o setlerdeki hangi rtmler hoşunuza giderse onu orga kayıt edebilirsiniz,orgun fabrika ayarlarındaki rtmleri değiştirerek veya setteki rtmlerin yerini değiştirerek, bu şekilde kendinize set oluşturabilirsiniz,
malum tam istediğiniz şekilde set bulunmuyo,herkesin tarzı farklı,size o yüzden böyle bi öneri yaptım,

Feraza bun nasıl yapabilirim bana yardımcı olabilirmisin

hocam bütün setleri toparlayın,hepsini ayrı ayrı orga yükleyerek deneyin hangi rtm hoşunuza gidiyorsa,o rtmi orga yükleyin,,anlatımı ben pa 55 tr dowland bölümünde yazdım,pa 55 tr fabrikasyon rtmleri değiştirme konusundakileri uygulayın,böyle böyle istediğiniz beğendiğiniz rtmleri seçin orga yükleyin,60 adet veya daha fazla rtm yükleyebilirsiniz,en sonda ençok seslerini beğendiğiniz seti yükleyin bu kadar,isterseniz bu şekilde setin kendi rtmlerinide değiştirebilirsiniz sevmediğiniz beğenmediğiniz rtm üzerine kaydedebilrisiniz