• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 55 tr ------fethiye çiftetelli----

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
çalan arkadaşımızın ellerine emeğine sağlık ritim çok hoş gümbür gümbür,iyi dinlemeler

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=A4hy6su-Qkc&feature=related]Fethiyeli Suat - Fethiye Ciftetelli - YouTube[/ame]

Cevap: korg pa 55 tr ------fethiye çiftetelli----

çok beğendim elinize dilinize sağlık

hocam buda ayrı bir alem :) fethiye tarafı yörük oluyo genelde. havalar böyle enteresan.. çiftetelli dediği aslında ankara havası tabanlı üzerine sözlü yapılmış bir tarz ama çok eylenceli.. romanlarıda değişik.. öyle taylan falan sevmiyorlar örnek: cemilemin gezdiği dağlar meşeli :) en popüler roman havaları.. teşekkürler paylaşım için.. piyanist arkadaşımız onnumara çalmış..

çok beğendim elinize dilinize sağlık

hocam buda ayrı bir alem :) fethiye tarafı yörük oluyo genelde. havalar böyle enteresan.. çiftetelli dediği aslında ankara havası tabanlı üzerine sözlü yapılmış bir tarz ama çok eylenceli.. romanlarıda değişik.. öyle taylan falan sevmiyorlar örnek: cemilemin gezdiği dağlar meşeli :) en popüler roman havaları.. teşekkürler paylaşım için.. piyanist arkadaşımız onnumara çalmış..

abiler ritim gümbür gümbür olmuş,
adamı zorla oynattırıyor bu oyun havası :D
bana kalsa oynamazdım ama mecburen kalkıp oynadık :D

pa3x almadan evvel,yine pa 55 tr alıcam sanırım :)